هفته دفاع مقدس
1393/10/22 12:29:07
سرویس صحن
محجوب در تذکر شفاهی:

وزارت صنعت و معدن درباره ورود 23 کشتی شکر از هند و برزیل توضیح بدهد/آشفتگی عرضه و تقاضا در بازار

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از وزارت صنعت و معدن در خصوص واردات ۲۳ کشتی شکر از هند و برزیل توضیح خواست.
وزارت صنعت و معدن درباره ورود 23 کشتی شکر از هند و برزیل توضیح بدهد/آشفتگی عرضه و تقاضا در بازار عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از وزارت صنعت و معدن در خصوص واردات 23 کشتی شکر از هند و برزیل توضیح خواست. https://cdn.icana.ir/d/019/42831.jpg وزارت,صنعت,و,معدن,درباره,ورود,23,کشتی,شکر,از,هند,و,برزیل,توضیح,بدهد/آشفتگی,عرضه,و,تقاضا,در,بازار Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا محجوب در نشست علنی امروز (دوشنبه 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی از نمایندگان به دلیل دقت نظر در برخی مواد قانون رفع موانع تولید تشکر و ابراز امیدواری کرد تا در این قانون به نظر کارگران نیز توجه بیشتری شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل گاز در روستاهای شهر تهران تصریح کرد: در روستاهای شمال، شمال غرب و شمال شرق تهران مشکلات عدیده ای هم در اتصال گاز و هم در نبود گاز وجود دارد؛ روستاهای منطقه کن و رودبار قصران که جزو مناطق سرد است، نه سهمیه گازوئیل و نفت سفید دارند و نه برای گاز آنها فکری شده است.

وی ادامه داد:‌ مفهومی ندارد که تعداد زیادی روستا در 10 کیلومتری پایتخت فاقد گاز باشند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به واردات شکر بیان کرد: از وزارت صنعت در خصوص واردات شکر سوال می شود که چرا 23 کشتی شکر از هند و برزیل وارد ایران شد و وضع تعادل تولید و عرضه و بازار و تقاضا را به هم ریخته است.

محجوب با اشاره به اینکه پول چغندر کاران پرداخت نشده از تجمع مکرر معترضان در این خصوص خبر داد.

این نماینده مجلس در پایان تذکر شفاهی خود از هیأت رئیسه مجلس خواست با رعایت قانون در نطق پیش از دستور نمایندگان، حقوق ناطقان را رعایت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet