ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1393/10/22 12:27:17
سرویس صحن
دامادی در تذکر شفاهی:

علت اجرا نشدن طرح پزشک خانواده در سراسر کشور مشخص شود

نماینده مردم ساری در مجلس با یادآوری اینکه طرح پزشک خانواده مشکلات مردم مازندران را حل نکرده است، گفت: سوال این است که اگر این طرح خوب است چرا هم‌اکنون با همین شرایط در کل کشور اجرا نمی‌شود؟ و اگر هم اشکال به آن وارد است، چرا فقط در دو استان کشور اجرا می‌شود؟
علت اجرا نشدن طرح پزشک خانواده در سراسر کشور مشخص شود نماینده مردم ساری در مجلس با یادآوری اینکه طرح پزشک خانواده مشکلات مردم مازندران را حل نکرده است، گفت: سوال این است که اگر این طرح خوب است چرا هم‌اکنون با همین شرایط در کل کشور اجرا نمی‌شود؟ و اگر هم اشکال به آن وارد است، چرا فقط در دو استان کشور اجرا می‌شود؟ https://cdn.icana.ir/d/019/66555.jpg علت,اجرا,نشدن,طرح,پزشک,خانواده,در,سراسر,کشور,مشخص,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد دامادی در نشست علنی امروز (دوشنبه 22 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با گذشت 2 سال از اجرای طرح شتاب‌زده پزشک خانواده در مازندران همچنان زیرساخت‌های آن با مشکل همراه است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: یک روز به این طرح عنوان ملی داده می‌شود و امروز می‌گویند این طرح به‌عنوان پایلوت و آزمایشی مطرح است.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: با توجه به درهم تنیده بودن شهر و روستا در مازندران این طرح مشکلات فراوانی را برای مردم و پزشکان به وجود آورده است، چرا که قراردادهای قبلی لغو شده و مردم در صورت مراجعه به پزشکان قابل اعتماد خود قادر نیستند از خدمات بیمه استفاده کنند.

وی گفت: نیروی انسانی و تجهیزات لازم برای اجرای طرح پزشک خانواده مهیا نیست، همچنین آقای وزیر این طرح را موجود ناقص‌الخلقه معرفی کرده است. سوال این است که اگر این طرح خوب است چرا هم‌اکنون با همین شرایط در کل کشور اجرا نمی‌شود؟ و اگر هم اشکال به آن وارد است، چرا فقط در دو استان کشور اجرا می‌شود؟

دامادی ادامه داد: ساختمان کلینیک طوبی به‌عنوان یک مجتمع آموزشی بود که امروز با حجم گسترده‌ای از مراجعان به‌عنوان سیستم درمانی از آن استفاده می‌شود. این چه درمانی است که مردم باید ساعت 2 بعدازظهر تا 11 شب منتظر نوبت باشند که این وضعیت حتی بازدید ما از این کلینیک را با هزار و یک مشکل مواجه کرد؟

نماینده مردم ساری در مجلس اضافه کرد: این کلینیک به هیچ عنوان سیستم گرمایشی ندارد و فضای کافی برای ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان در این مرکز وجود ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در رابطه با مشکلات جاده گوهرباران نیز گفت: 2 سال است که آقای وزیر به ما قول داده‌اند و هنوز هم این جاده تلفات دارد، چقدر باید این جاده تلفات‌دهی داشته باشد تا مسئولان به فکر حل مشکل این جاده باشند؟

وی ادامه داد: بیمه کشاورزان مازندرانی چرا مرتفع نمی‌شود؟ چرا کشاورزان را بیمه نمی‌کنید؟ چرا همه اقشار حقوق بازنشستگی دارند اما کشاورز محروم حق بازنشستگی ندارد؟ از دولت انتظار داریم که مشکلات صنایع چوب را برطرف کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet