اربعین حسینی
1393/10/22 14:45:15
سرویس صحن

تذکر کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.
تذکر کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکر,کتبی,نمایندگان,مجلس,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضرغام صادقی در نشست علنی امروز (دوشنبه 22 دی) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را به شرح ذیل قرائت کرد:

تذکر حلیمه عالی نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص نبود بذر مورد نیاز کشاورزان و به وزیر کشور در مورد علت ناامنی و کشتار جمعی از شهروندان استان سیستان و بلوچستان.  

تذکر فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس و غیرموظف در شهرستان‌های استان تهران.

تذکر نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب، محمدحسین فرهنگی و ضرغام صادقی نمایندگان مردم ارومیه، تهران، تبریز و شیراز در مجلس  به وزیر کشور در خصوص تسریع در به کارگیری و استخدام در استانداری‌های کل کشور و به رئیس جمهور درباره جلوگیری از موج دوم افزایش قیمت نان.

تذکر احمد شوهانی نماینده مردم ایلام  در مجلس به وزیر کشور درخصوص توضیح درباره استخدام‌های بی‌ضابطه در نیروی انتظامی و جلوگیری از برگزاری همایش‌های غیرضرور در کیش توسط سازمان شهرداری‌ها

تذکر علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس به وزیر کشور در مورد علت برگزاری جلسات محفلی در فرمانداری محلات و شرکت برخی افرادی که در فتنه در زمره دستگیر شدگان بودند.

تذکر محمدسعید اربابی و حلیمه عالی نمایندگان ایرانشهر و زابل در  مجلس به وزیر اطلاعات درخصوص برخورد با بی‌تدبیری مدیران امنیتی محلی و عدم دستگیری عاملان ناامنی شهرستان سرباز

تذکر لاله افتخاری، نیره اخوان، عبدالرحمان رستمیان، سیدمهدی هاشمی، فرهاد بشیری، محمدجواد نظری‌مهر، مجتبی رحماندوست، سیدشریف حسینی، سیدناصر صالحی‌نسب، شمس‌الله بهمئی، علی کائیدی، مهرداد بذرپاش، حسین سبحانی‌نیا، ضرغام صادقی نمایندگان مردم تهران، اصفهان، دامغان، تهران، کردکوی، تهران،‌ اهواز، دشت آزادگان، رامهرمز، پلدختر، تهران و شیراز در مجلس به رئیس جمهور در خصوص علت مازاد اعلام کردن تعداد قابل توجهی از کارمندان ریاست جمهوری که عمدتاً از ایثارگران و به ویژه فرزندان شهدا هستند.

تذکر سیدعلی محمد بزرگواری  نماینده مردم کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس به وزیر اقتصاد درباره توضیح علت سخت‌گیری‌های خارج از ضوابط و قانون در اعطای تسهیلات که موجب نارضایتی شدید مردم شده است.

تذکر زهره طبیب‌زاده نوری نماینده مردم تهران به وزیر کشور در خصوص لزوم نظارت بیشتر بر عملکرد استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص برقراری امنیت در این استان.

تذکر مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران به رئیس جمهور درباره علت برگزاری جلسات سیاسی با عنوان نشست احزاب و گروه‌های حامی دولت تدبیر و امید به جای برگزاری جلسات اشتغال و سرمایه‌گذاری و جلوگیری از رکود تورم توسط برخی فرمانداری‌ها.

تذکر جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد به رئیس جمهور درباره لزوم انجام مذاکرات هسته‌ای در سطح معاونان و کارشناسان به دلیل زیاده‌خواهی‌های کشورهای استکباری.

تذکر جعفر قادری، سیدحسین ذوالانوار، ضرغام صادقی، رحیم زارع، حسن دوگانی، نادر فریدونی، رضا رضایی، سید عنایت‌‌الله هاشمی، شاهین محمد صادقی، حبیب برومندی نمایندگان مردم شیراز، آباده، فسا، فیروزآباد، جهرم، سپیدان، نیریز، کازرون، مرودشت در  مجلس به وزیر بهداشت درباره تسریع در حل مشکل و یا منتفی کردن یا سراسری کردن طرح پزشک خانواده.

تذکر حمید خجسته نماینده مردم همدان به وزیر دادگستری در خصوص لزوم توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در فرمان 8 ماده‌ای در مورد مبارزه با فساد اقتصادی.

تذکر مهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص توجه جدی به خبرگزاری‌ها و رسانه‌هایی که به دروغ مطالبی را تحت عنوان حمله  نمایندگان به آقای مطهری را انعکاس داده و بعد از آن مطالب کذبی را در مورد نمایندگان انتشار دادند در حالی که هیچ حمله یا برخوردی فیزیکی صورت نگرفته است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet