هدر اصلی
1393/10/22 14:51:31
سرویس اقتصادی
فیروزی درتشریح جزئیات سفراعضای کمیسیون عمران به اصفهان:

کمبود تخصیص اعتبارات دغدغه مدیران / ایجاد یک ردیف اعتبار ملی برای سالن اجلاس بین المللی نصف جهان

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کمبود و یا عدم تخصیص اعتبارات به پروژه های عمرانی ملی و استانی دغدغه اصلی مسئولان اصفهان است،گفت: با توجه به اینکه سالن اجلاس بین المللی اصفهان یک پروژه ملی است قرار شد به منظور رفع مشکلات این پروژه یک ردیف اعتبار ملی برای این طرح ایجاد شود.
کمبود تخصیص اعتبارات دغدغه مدیران / ایجاد یک ردیف اعتبار ملی برای سالن اجلاس بین المللی نصف جهان عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کمبود و یا عدم تخصیص اعتبارات به پروژه های عمرانی ملی و استانی دغدغه اصلی مسئولان اصفهان است،گفت: با توجه به اینکه سالن اجلاس بین المللی اصفهان یک پروژه ملی است قرار شد به منظور رفع مشکلات این پروژه یک ردیف اعتبار ملی برای این طرح ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43145.jpg کمبود,تخصیص,اعتبارات,دغدغه,مدیران,/,ایجاد,یک,ردیف,اعتبار,ملی,برای,سالن,اجلاس,بین,المللی,نصف,جهان Icana

محمدفیروزی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس، گفت: در راستای سفرهای دوره ای کمیسیون عمران به مناطق استانها و بحث نظارت بر میزان پیشرفت پروژه های عمرانی ملی و استانی اعضای این کمیسیون در سفر دو روزه ازپروژه های عمرانی استان اصفهان بازدید کردند که کمبود تخصیص اعتبارات مسئله اصلی مطرح شده از سوی مدیران بود.

نماینده مردم نطنزدرمجلس شورای اسلامی افزود: در این سفر دو روز نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس از پروژه های عمرانی اصفهان،نطنز،بادرود،کامو وجمکران بازدید کردند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در اصفهان از پروژه هایی مانند سالن اجلاس،مترو شهری و انتقال آب و همچنین کنارگذر شرقی بازدید داشتیم و در شهرستان نطنز وضعیت پروژه های مسکن مهر و فاضلاب شهری مورد بررسی قرار گرفت.

فیروزی افزود: در بادرود از جاده ترانزیت منتهی بادرود - کاشان و طرح جامع امامزاده آقاعلی عباس بازدید به عمل آمد و در ادامه نمایندگان از رصد خانه ملی کامو و همچنین طرح جامع جمکران بازدید کردند.

وی با بیان اینکه در این سفر دو روز و در جریان بازدیدهای به عمل آمده پیشنهاد های مربوط به بودجه نیز از سوی مدیران این مناطق مطرح و دریافت شد و قرار شد این موارد در کمیسیون عمران و تلفیق بررسی شوند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حضور نمایندگان در شورای توسعه و برنامه ریزی استان اصفهان،تصریح کرد: خواسته ها و مطالبات مدیران استان اصفهان به سمع نمایندگان رسید و موارد مربوط به تامین اعتبارات و تخصیص بودجه های مورد نیاز از سوی این مدیران مورد تاکید قرار گرفت که تمامی این موارد در کمیسیون عمران بررسی و به عنوان پیشنهاد این کمیسیون به کمیسیون تلفیق ارائه شد.

فیروزی با بیان اینکه قراراست جمع بندی کلی از مسایل و مشکلات مربوط به پروژه های عمرانی استان اصفهان صورت گیرد،افزود: قرار است این گزارش نهایی در جلسه ای با حضور مسئولان استانی و دولتی در کمیسیون عمران مطرح و بررسی شود.

وی با بیان اینکه در این سفر دو روز مسئولانی از وزارت راه وشهرسازی،سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور،وزارت کشور، وزارت نیرو و بنیاد مسکن اعضای کمیسیون عمران مجلس را در اصفهان همراهی کردند، گفت: مسئله و خواسته اصلی مربوط به سالن اجلاس اصفهان بود چرا که این پروژه یک پروژه ملی است و بودجه استانی داشت که بر این اساس قرار شد یک ردیف بودجه واعتبار ملی برای این طرح در نظر گرفته شود.

 عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس یاداورشد: سالن اجلاس اصفهان یک سالن بین المللی است که بعد از سازمان ملل بزرگترین همایش ها در این سالن برگزار می شود و دارای اهمیت بسیار بالایی است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet