هدر اصلی
1393/10/22 14:31:23
سرویس سیاسی
رحمانی فضلی مطرح کرد:

انتخابات مجلس دهم در وزارت کشور کلید خورد/نبایدکاری کنیم که شبهه ای جانبدارانه از یک جریان سیاسی تلقی شود

وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات از امروز در وزارت کشور با هدف صیانت از حق‌الناس و اجرای دقیق قانون در وزارت کشور کلید زده شده است، تصریح کرد: با کسی که خود را مدیون گروه یا جریان خاصی بداند، برخورد می‌کنم و آبروی دولت را خرج هیچ فرد و گروهی نمی‌کنیم.
انتخابات مجلس دهم در وزارت کشور کلید خورد/نبایدکاری کنیم که شبهه ای جانبدارانه از یک جریان سیاسی تلقی شود وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات از امروز در وزارت کشور با هدف صیانت از حق‌الناس و اجرای دقیق قانون در وزارت کشور کلید زده شده است، تصریح کرد: با کسی که خود را مدیون گروه یا جریان خاصی بداند، برخورد می‌کنم و آبروی دولت را خرج هیچ فرد و گروهی نمی‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/73301.jpg انتخابات,مجلس,دهم,در,وزارت,کشور,کلید,خورد/نبایدکاری,کنیم,که,شبهه,ای,جانبدارانه,از,یک,جریان,سیاسی,تلقی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در همایش معاونین سیاسی امنیتی استانداری‌های سراسر کشور که صبح امروز (دوشنبه) در محل وزارت کشور برگزار شد، در بخشی از سخنان خود به مسئله انتخابات به عنوان یک مسئله مهم در زمینه مشارکت عمومی و تعیین سرنوشت سیاسی و قدرت ملی اشاره کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در تاریخ سی و چند ساله خود هرساله با یک انتخابات روبرو بوده است که این انتخابات در کمال آرامش برگزار شده است و این یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی است که ما آزادی در انتخابات داریم.

وی با بیان اینکه پیش از انقلاب تفکیک قوا وجود نداشت، خاطرنشان کرد: باید از انتخابات با دقت مسئولانه حمایت کنیم چرا که مقام معظم رهبری نیز در انتخابات اخیر رأی مردم را حق‌الناس دانستند و بنابراین باید به این امر توجه کنیم.

رحمانی فضلی ادامه داد: ما متولیان حق‌الناس در زمینه اجرا هستیم چرا که اگر به این امر خدشه‌ای وارد شود امکان جبران وجود ندارد و من تأکید می‌کنم که انتخابات در دولت تدبیر و امید باید پرشکوه و در نهایت آرامش برگزار شود.

نباید کاری کنیم که شبهه‌ای درباره جانبداری از یک گروه یا جریان سیاسی تلقی شود

وزیر کشور با بیان اینکه مسئولان اجرایی نباید اقداماتی را در حوزه اجرایی انجام دهند که خدشه‌ای به باورها و نگرانی‌ها در اذهان عمومی بزند، تصریح کرد: برای وزارت کشور و معاونت‌های سیاسی انتخابات اکنون شروع شده است و ما نباید کاری انجام دهیم یا تصمیمی بگیریم که آن حرکت مورد سوءظن، شبهه و یا تحیلی جانبدارانه از یک گروه یا جریان سیاسی منظور شود.

رحمانی فضلی با بیان اینکه دینی به هیچ فرد و گروه و جریان خاصی نداریم، افزود: ما به عنوان عناصر سیاسی باید امانتدار باشیم و در حوزه اجرای قانون هستیم و مدیون کسی نیستیم.

وزیر کشور با بیان اینکه آبروی دولت را خرج هیچ فرد و گروهی نمی‌کنیم، تصریح کرد: هرکس خود را مدیون گروه یا جریان خاصی بداند در آن دنیا باید پاسخگو باشد و اگر در این دنیا من متوجه شوم با آن برخورد می‌کنم چرا که آبروی دولت را خرج هیچ فرد و گروهی نمی‌کنیم و انتخابات در دولت باید باشکوه برگزار شود و مردم به نماینده منتخب خود رأی دهند.

معاونین سیاسی و امنیتی وزارت کشور نسبت به ملاقات‌ها، جلسات و علائق خود کنترل داشته باشند

رحمانی فضلی خطاب به معاونین سیاسی و امنیتی وزارت کشور تأکید کرد که نسبت به ملاقات‌ها جلسات و علائق خود کنترل لازم را داشته باشند و گفت: نباید اجازه دهیم در معرض اتهام قرار بگیریم چرا که برخی می‌خواهند اتهام بزنند برخی از سر تحلیل نادرست این کار را انجام می دهند اما باید توجه کنیم که نباید در معرض اتهامات قرار بگیریم.

بخشنامه وزارت کشور برای ممنوعیت حضور پرسنل خود در عرصه سیاسی در کشور

وزیر کشور ادامه داد: بخشنامه‌ای را به مجموعه وزارت کشور فرستادم تا هرکس می‌خواهد در عرصه سیاسی در کشور وارد شود تا اول اسفند فرصت دارد که استعفاء دهد چرا که کلید انتخابات در وزارت کشور از امروز با هدف صیانت از حق‌الناس و اجرای قانون شروع شده است و امیدوارم این مسیر ادامه داشته باشد.

وی در پایان افزود: همه باید تلاش کنیم تا ثبات و آرامش در کشور حفظ شود چرا که شما متولیان ثبات و آرامش در کشور هستید و این امر نقش بسیاری در کشور خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet