هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسی احمدی:

رئیس‌جمهور فردا به بوشهر سفر می‌کند/جزئیات دوازدهمین سفر استانی دولت یازدهم

سرویس سیاسی
نماینده مردم دیر، کنگان و جم در مجلس، با بیان اینکه رئیس‌جمهور به همراه اعضای هیأت دولت فردا به بوشهر سفر می‌کنند، گفت: سخنرانی و دیدار با اقشار مختلف این استان، بخشی از برنامه‌های سفر استانی رئیس‌جمهور است.
دوشنبه 22 دی 1393 ساعت 12:28
رئیس‌جمهور فردا به بوشهر سفر می‌کند/جزئیات دوازدهمین سفر استانی دولت یازدهم نماینده مردم دیر، کنگان و جم در مجلس، با بیان اینکه رئیس‌جمهور به همراه اعضای هیأت دولت فردا به بوشهر سفر می‌کنند، گفت: سخنرانی و دیدار با اقشار مختلف این استان، بخشی از برنامه‌های سفر استانی رئیس‌جمهور است. http://cdn.icana.ir/d/019/47698.jpg رئیس‌جمهور,فردا,به,بوشهر,سفر,می‌کند/جزئیات,دوازدهمین,سفر,استانی,دولت,یازدهم Icana

موسی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از سفر دو روزه رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت به استان بوشهر خبر داد و گفت: این سفر در دو روز سه شنبه و چهارشنبه با هدف بررسی و پیگیری مشکلات این استان انجام می‌شود.

نماینده مردم دیر، کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه دکتر روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در جریان سفر به استان بوشهر، فردا سه شنبه در جمع مردم این استان سخنرانی می‌کنند، افزود: دیدار با نخبگان، دانشجویان، روحانیون، صنعتگران و خانواده‌های شهدا بخشی از برنامه‌های رئیس‌جمهور در سفر به استان بوشهر است.

وی با اشاره به اهمیت سفر هیأت دولت به استان بوشهر، تصریح کرد: قطعا این گونه سفرها می‌تواند به توسعه و پیشرفت استان بوشهر بیش از پیش کمک کند و امیدوارم دولت یازدهم با نگاهی ویژه به این منطقه پرظرفیت سفر کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، ادامه داد: همچنین در سفر هیأت دولت به بوشهر قرار است که رئیس‌جمهور و وزرای مربوطه از برخی پروژه‌های با اهمیت استان بازدید کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000