هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
انصاری در دیدار با نماینده پارلمان اردن:

همکاری‌های اقتصادی و نفتی ایران و اردن باید شکوفا شود

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه همکاری‌های اقتصادی و نفتی ایران و اردن باید شکوفا شود، گفت: همکاری کمیسیون‌های انرژی دو کشور عامل موثری در ارتقای روابط است.
دوشنبه 22 دی 1393 ساعت 14:39
همکاری‌های اقتصادی و نفتی ایران و اردن باید شکوفا شود نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه همکاری‌های اقتصادی و نفتی ایران و اردن باید شکوفا شود، گفت: همکاری کمیسیون‌های انرژی دو کشور عامل موثری در ارتقای روابط است. http://cdn.icana.ir/d/019/92218.jpg همکاری‌های,اقتصادی,و,نفتی,ایران,و,اردن,باید,شکوفا,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد سعید انصاری ظهر امروز (دوشنبه) با نماینده پارلمان اردن دیدار و گفت‌وگو کرد.

انصاری در ابتدای این دیدار با اشاره به پیشینه روابط مثبت میان ایران و اردن نسبت به توسعه و گسترش این روابط به ویژه در بعد پارلمانی تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های فراوان موجود در روابط دو کشور گفت: ایران و اردن دارای ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف همکاری از جمله همکاری‌های اقتصادی، نفتی و همکاری در بخش انرژی هستند که می‌توان با مساعی مشترک آن‌ها را شکوفا ساخت.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس، در پایان همکاری کمیسیون‌های انرژی دو کشور را عامل موثری در ارتقای روابط دانست و نسبت به توسعه همکاری کمیسیون‌های انرژی دو کشور اعلام آمادگی کرد.

نماینده پارلمان اردن نیز در این دیدار با اشاره به نقش حائز اهمیت ایران در منطقه نسبت به توسعه و گسترش روابط با جمهوری اسلامی به ویژه همکاری‌های اقتصادی اعلام آمادگی کرد.

وی در پایان با اشاره به ضرورت وحدت میان شیعه و سنی گفت: امروز وحدت میان شیعه و سنی یک ضرورت مهم برای موفقیت جهان اسلام در عرصه بین الملل است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000