اربعین حسینی
1393/10/23 15:09:32
سرویس اقتصادی
خسروی خبر داد:

دریافت هزینه اضافی از متقاضیان مسکن مهر پردیس ممنوع/اخد 12میلیون بابت ایجاد برخی تاسیسات زیربنایی منتفی شد

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به پیگیری های مجلس برای حل مشکل افزایش دوباره قیمت مسکن مهر، گفت: بر اساس پیگیرهای انجام شده موضوع دریافت ۱۲ میلیون تومان مازاد بر مبلغ اولیه از متقاضیان مسکن مهر پردیس منتفی شد.
دریافت هزینه اضافی از متقاضیان مسکن مهر پردیس ممنوع/اخد 12میلیون بابت ایجاد برخی تاسیسات زیربنایی منتفی شد عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به پیگیری های مجلس برای حل مشکل افزایش دوباره قیمت مسکن مهر، گفت: بر اساس پیگیرهای انجام شده موضوع دریافت 12 میلیون تومان مازاد بر مبلغ اولیه از متقاضیان مسکن مهر پردیس منتفی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/51074.jpg دریافت,هزینه,اضافی,از,متقاضیان,مسکن,مهر,پردیس,ممنوع/اخد,12میلیون,بابت,ایجاد,برخی,تاسیسات,زیربنایی,منتفی,شد Icana

علیرضا خسروی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت ، گفت: مبلغ اضافه ای که قرار بود به منظور ایجاد برخی تاسیسات زیربنایی از جمله تونل،پل،راه و تصفیه خانه فاضلاب در حوزه مسکن مهر پردیس از سوی مالکان این واحدها پرداخت شود با پیگیریهای انجام شده منتفی شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در جلسه ای که با اعضای دولت داشتیم قرار شد این رقم از مردم گرفته نشود و به جای آن با فروش زمینهای تجاری و خدماتی و زمینهای خودمالکی، اعتبار مورد نیاز برای ایجاد تاسیسات زیربنایی تامین و در اختیار پیمانکاران قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اخیرا شرکت عمران پردیس از افزایش ۱۲ میلیون تومانی قیمت مسکن مهر فاز ۱۱ این شهر خبر داد که این موضوع اعتراض مردم و ایجاد نگرانی هایی برای  متقاضیان این واحدها را به دنبال داشت.

گفتنی است در همین راستا جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس و پرند در مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به افزایش دوباره قیمت مسکن مهر و موضوع پرداخت 12 میلیون تومان اضافه بر آورده اولیه هر متقاضی تجمع کرده و خواستار پاسخگویی مسئولان مربوطه شدند. 

بر اساس این گزارش این تجمع کنندگان پیش از این در مقابل وزارت راه و شهرسازی و نهاد ریاست جمهوری نیز تجمع کرده و خواستار پیگیری خواسته‌هایشان بودند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet