هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نصیری‌قیداری:

پذیرش دانشجو از سوی دانشگاه ایرانیان غیرقانونی است/ پیگیری حقوقی وزارت علوم

سرویس اجتماعی
معاون پارلمانی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه هر نوع جذب دانشجو از سوی دانشگاه ایرانیان غیرقانونی است٬ گفت: وزارت علوم با اولین فعالیت این دانشگاه برای پذیرش دانشجو با آن برخورد خواهد کرد.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 08:37
پذیرش دانشجو از سوی دانشگاه ایرانیان غیرقانونی است/ پیگیری حقوقی وزارت علوم معاون پارلمانی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه هر نوع جذب دانشجو از سوی دانشگاه ایرانیان غیرقانونی است٬ گفت: وزارت علوم با اولین فعالیت این دانشگاه برای پذیرش دانشجو با آن برخورد خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/92274.jpg پذیرش,دانشجو,از,سوی,دانشگاه,ایرانیان,غیرقانونی,است/,پیگیری,حقوقی,وزارت,علوم Icana

سعدالله نصیری‌قیداری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با بیان اینکه هر نوع فعالیتی در دانشگاه ایرانیان اعم از پذیرش دانشجو وجاهت قانونی ندارد٬ گفت: این دانشگاه به علت نداشتن مجوزهای کافی حقی برای پذیرش و جذب دانشجو نداشته از این رو نباید چنین اقدامی انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه بارها نسبت به فعالیت غیرقانونی دانشگاه ایرانیان هشدار داده شده است٬ افزود: از این پس اگر فردی در این دانشگاه پذیرش شود و نتواند مدرکی دریافت کرده یا با مشکلی مواجه شود مسئولیت آن بر عهده دانشجو است.

معاون پارلمانی وزیر علوم٬ تحقیقات و فناوری یادآور شد: در صورتی که پذیرش دانشجو از سوی دانشگاه ایرانیان صورت گیرد وزارت علوم طبق قانون با آن برخورد حقوقی خواهد کرد؛ در چنین شرایطی انتشار اطلاعیه در خصوص شرایط پذیرش دانشجو از سوی دانشگاه ایرانیان مهم نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار