هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوبخت در نشست کمیسیون تلفیق:

کسری بودجه در سال جاری نخواهیم داشت/ تحقق 75 درصد از درآمدهای پیش بینی شده در بودجه 93

سرویس اقتصادی
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با بیان اینکه در سال جاری کسری بودجه نخواهیم داشت، گفت: علی‌رغم اختلاف 25 درصدی در عملکرد با بودجه مصوب سال 93، تدابیری اندیشیده شده که مجبور نشویم تا آخر سال جاری به مجلس متمم یا لایحه اصلاحی برای جبران کسری بودجه ارائه کنیم.
دوشنبه 22 دی 1393 ساعت 16:46
کسری بودجه در سال جاری نخواهیم داشت/ تحقق 75 درصد از درآمدهای پیش بینی شده در بودجه 93 رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با بیان اینکه در سال جاری کسری بودجه نخواهیم داشت، گفت: علی‌رغم اختلاف 25 درصدی در عملکرد با بودجه مصوب سال 93، تدابیری اندیشیده شده که مجبور نشویم تا آخر سال جاری به مجلس متمم یا لایحه اصلاحی برای جبران کسری بودجه ارائه کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/92225.jpg کسری,بودجه,در,سال,جاری,نخواهیم,داشت/,تحقق,75,درصد,از,,درآمدهای,پیش,بینی,شده,در,بودجه,93 Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر نوبخت در اولین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه با ارائه گزارشی از عملکرد بودجه در سال جاری به نمایندگان مجلس گفت: با توجه به کاهش قیمت نفت در سال جاری و به تبع آن عدم وصول بخشی از سایر درآمدهای دیگر برنامه‌ریزی‌ها به صورتی بوده که در سال 93 با کسری بودجه روبرو نشویم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ادامه داد: گزارشی که شب گذشته از خزانه‌داری کل کشور دریافت کردم مبنی بر این است که تا تاریخ 11 دی‌ماه سال جاری ، منابع و مصارف کشور مشخص شده که بر این اساس 128 هزار میلیارد تومان به خزانه واریز شده است.

وی افزود: با توجه به میزان دریافتی منابع از سوی خزانه، می‌توان عنوان کرد که حدود 75 درصد از پیش‌بینی‌ها برای وصول درآمدها تحقق یافته است که این یعنی اختلاف 25 درصدی در عملکرد با بودجه مصوب سال 93. البته تدابیری اندیشیده شده که مجبور نشویم به مجلس متمم یا لایحه اصلاحی برای جبران کسری بودجه ارائه شود.

نوبخت یادآور شد: برخی ارقامی که در لایحه بودجه سال 94 پیشنهاد شده باید با توجه به کاهش قیمت نفت و واقعیت‌های اقتصادی تعدیل شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000