هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس مجلس در پاسخ به تذکر قاضی‌پور:

روزهایی در هفته‌های آتی تنها به سؤال از وزرا اختصاص می‌یابد

سرویس صحن
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به انتقاد نادر قاضی پور از میهمانی برخی وزرا در آستانه طرح سوال نماینده از آنها در صحن علنی مجلس، توضیح داد: یکی دو روز در هفته های آینده صرفاً به سوالات نمایندگان از وزرا اختصاص داده خواهد شد.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 08:46
روزهایی در هفته‌های آتی تنها به سؤال از وزرا اختصاص می‌یابد رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به انتقاد نادر قاضی پور از میهمانی برخی وزرا در آستانه طرح سوال نماینده از آنها در صحن علنی مجلس، توضیح داد: یکی دو روز در هفته های آینده صرفاً به سوالات نمایندگان از وزرا اختصاص داده خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/91241.jpg روزهایی,در,هفته‌های,آتی,تنها,به,سؤال,از,وزرا,اختصاص,می‌یابد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر آیین نامه ای با استناد به ماده 209 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: سوال من و تعدادی از نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش در مورد استخدام پیش دبستانی ها قرار بود که امروز در دستور کار قرار بگیرد زیرا دو سال است که مهلت قانونی این موضوع تمام شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ در جلسه رأی اعتماد به وزیر آموزش و پرورش، شما سوال ما را به ایشان دادید و ایشان قول داد که در این مدت کارها را انجام دهد.

وی تصریح کرد: سوالات نمایندگان از وزرا باید در جلسات علنی مطرح شود؛ متأسفانه هر سوال که به صحن می آید، وزرا مهمانی می دهند.

قاضی پور با اشاره به مهمانی دیشب وزارت آموزش و پرورش برای نمایندگان گفت: در هر جلسه که یک سوال قرار است مطرح شود، برخی نمایندگان با دلالی کارهای وزرا را انجام می دهند در حالی که باید کارهای مردم انجام شود لذا از شما تقاضا داریم دستور دهید تا سوال امروز از وزیر آموزش و پرورش به قوت خود باقی بماند تا بتوانیم امور مردم را پیگیری کنیم.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این نماینده مجلس گفت: حتما سوال شما در دستور قرار خواهد گرفت ضمن آنکه به دلیل کثرت سوالات، احتمالا در هفته های آینده یکی دو روز را صرفاً به طرح سوالات اختصاص خواهیم داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار