خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/10/23 09:42:37
سرویس اجتماعی
پیرموذن خبر داد:

جزئیات جلسه فراکسیون محیط زیست با ابتکار/پایتخت در سال جاری 43 روز هوای پاک داشته است

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس در تشریح جلسه مشترک فراکسیون متبوعش با ابتکار، گفت: در زمینه بهبود شرایط زیست محیطی اقدامات مثبتی انجام شده که در این راستا می‌توان به ۴۳ روز پاکی هوا در پایتخت اشاره کرد.
جزئیات جلسه فراکسیون محیط زیست با ابتکار/پایتخت در سال جاری 43 روز هوای پاک داشته است سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس در تشریح جلسه مشترک فراکسیون متبوعش با ابتکار، گفت: در زمینه بهبود شرایط زیست محیطی اقدامات مثبتی انجام شده که در این راستا می‌توان به 43 روز پاکی هوا در پایتخت اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/73978.jpg جزئیات,جلسه,فراکسیون,محیط,زیست,با,ابتکار/پایتخت,در,سال,جاری,43,روز,هوای,پاک,داشته,است Icana

کمال الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت؛ با یادآوری جزئیات جلسه شب گذشته (22 دی ماه) فراکسیون محیط زیست وتوسعه پایدار مجلس، گفت: این فراکسیون روز گذشته با معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برای بررسی موضوعات زیست محیطی جلسه داشت.

نماینده مردم اردبیل، نمین، سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ابتدای این جلسه بودجه سازمان حفاظت محیط زیست در لایحه 94 مورد بررسی قرار گرفت که اعتبار آن از 98 هزار میلیارد در سال جاری به 117 میلیارد افزایش یافته اما با توجه به تنوع و گستردگی مسئولیت و وظایف این سازمان بودجه مدنظر کافی نخواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر ضرورت توجه سازمان حفاظت محیط زیست و تامین اعتبارات مورد نیاز آن، تاکید کرد: در صورتی که اعتبارات مورد نیاز این سازمان تایید شود، می‌توان به بهبود وضعیت زیست محیطی کشور امیدوار بود.

پیرموذن با یادآوری گزارش ابتکار در خصوص وضعیت هوا در کلانشهرها به ویژه تهران، گفت: طبق گزارش‌ها از ابتدای سال 93 تاکنون 43 روز هوای پاک در تهران حاکم بوده است.

وی ادامه داد: با سختگیری‌های سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر شاهد هستیم که علاوه بر سوخت، خودروها نیز به سطح استاندار جهانی نزدیک شدند که این خود از عوامل بهبود وضعیت هواست.

سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس یادآور شد: کانون توجه قرار گرفتن مسائل محیطی و تامین اعتبارات مورد نیاز این حوزه برای بهبود وضعیت کشور از جهت آب و هوایی ضروری است./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet