شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوچک زاده در اخطار قانون اساسی:

برخی‌ها با بی‌ربط نوشتن‌هایشان در روزنامه‌ها و سایت‌ها حیثیت مجلس را زیر سؤال ‌بردند

سرویس صحن
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حیثیت مجلس را کسانی که آرزو می کنند در دوره بعد به کرسی های مجلس تکیه بزنند، با بی ربط نوشتن هایشان، در روزنامه ها و سایت ها زیر سوال بردند.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 09:51
برخی‌ها با بی‌ربط نوشتن‌هایشان در روزنامه‌ها و سایت‌ها حیثیت مجلس را زیر سؤال ‌بردند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: حیثیت مجلس را کسانی که آرزو می کنند در دوره بعد به کرسی های مجلس تکیه بزنند، با بی ربط نوشتن هایشان، در روزنامه ها و سایت ها زیر سوال بردند. http://cdn.icana.ir/d/019/86237.jpg برخی‌ها,با,بی‌ربط,نوشتن‌هایشان,در,روزنامه‌ها,و,سایت‌ها,حیثیت,مجلس,را,زیر,سؤال,‌بردند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی کوچک‌زاده در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطار قانون اساسی گفت: با توجه به اصل 69 قانون اساسی مذاکرات مجلس باید علنی باشد و گزارش کامل آن از طریق رادیو و روزنامه رسمی برای اطلاع عمومی منتشر شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: در همین مجلس آقای مطهری فحش رکیکی به بنده دادند که متأسفانه هم از صورت مذاکرات حذف شد و هم پخش نشد، خواهش می کنم آن را در صورت مذاکرات بیاورید.

کوچک زاده گفت: حیثیت مجلس را کسانی که آرزو می کنند در دوره بعد به کرسی های مجلس تکیه بزنند، با بی ربط نوشتن هایشان، در روزنامه ها و سایت ها زیر سوال بردند بنابراین فیلم را پخش کنید تا معلوم شود که آقای مطهری چه کرد و دوستانی که دلشان برای نظام می سوزد چه کردند.

وی افزود: سایت آقای احمد توکلی نقاشی را منتشر کرده که انگار بنده هستم که آقای مطهری را از تریبون مجلس پایین می کشم، آیا این اخلاق است؟ آقای توکلی، رهبر معظم انقلاب شما را به پرهیز از کینه توزی دعوت کرده اند،‌اینها به نظر بنده درست نیست.

کوچک زاده یادآور شد: این موضوعات به نظر بنده درست نیست خواهش می کنم فیلم و اظهارات فحاشی آقای مطهری را در متن مذاکرات بیاورید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000