هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهمنی:

تدوین ضوابط نوع پوشش هنرمندان در مجامع بین المللی یکی از راه های امر به معروف و نهی از منکر است

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: لازم است هنرمندان هنگام حضور در عرصه های بین المللی بدانند که طبق چه ضوابطی رفتار کرده و پوشش خود را چگونه انتخاب کنند.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 15:03
تدوین ضوابط نوع پوشش هنرمندان در مجامع بین المللی یکی از راه های امر به معروف و نهی از منکر است عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: لازم است هنرمندان هنگام حضور در عرصه های بین المللی بدانند که طبق چه ضوابطی رفتار کرده و پوشش خود را چگونه انتخاب کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/52969.jpg تدوین,ضوابط,نوع,پوشش,هنرمندان,در,مجامع,بین,المللی,یکی,از,راه,های,امر,به,معروف,و,نهی,از,منکر,است Icana

مهناز بهمنی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با تدوین ضوابط نوع پوشش هنرمندان و بازیگران در مجامع بین المللی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید دید برای تدوین این ضوابط چه اولویت هایی در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در ادامه تأکید کرد: افرادی که تحت عنوان یکی از هموطنان ما در عرصه های بین الملل ظاهر می شوند لازم است شاخصه های ایران اسلامی را نیز بر عهده داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه این مسأله شامل حال هنرمندان، بازیگران، ورزشکاران خانم و آقاست، یادآور شد: هموطنان ما در تمامی عرصه ها باید تلاش کنند به عنوان یک ایرانی رفتار، سکنات و پوشش خود را نشان دهند.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امر به معروف و نهی از منکر است که تدوین این ضوابط در صورت دارا بودن شرایط لازم فراکسیون زنان نیز از آن حمایت خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000