اربعین حسینی
1393/10/23 10:45:00
سرویس سیاسی
سیدحسین نقوی حسینی خبر داد:

کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنان پیگیر سرنوشت ایرلاین معلوم الحال اکراینی-اسرائیلی

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه وزارت اطلاعات اخیر پاسخ استعلام این کمیسیون را داده است، گفت: بر اساس آن شرکت هواپیمایی اوکراینی، ماهیت صهیونیستی ندارد اما کمیسیون در پاسخ، این استعلام را قانع کننده ندانست و برای پیگیری‌های بیشتر مدارک جدید را به وزارت اطلاعات ارسال کرده است.
کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنان پیگیر سرنوشت ایرلاین معلوم الحال اکراینی-اسرائیلی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه وزارت اطلاعات اخیر پاسخ استعلام این کمیسیون را داده است، گفت: بر اساس آن شرکت هواپیمایی اوکراینی، ماهیت صهیونیستی ندارد اما کمیسیون در پاسخ، این استعلام را قانع کننده ندانست و برای پیگیری‌های بیشتر مدارک جدید را به وزارت اطلاعات ارسال کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/67959.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,همچنان,پیگیر,سرنوشت,ایرلاین,معلوم,الحال,اکراینی-اسرائیلی Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده‌های حضور شرکت‌های هواپیمایی اوکراینی در خطوط هوایی کشور، گفت: اخیرا در این رابطه کمیته‌‌ای برای پیگیری موضوعات مطروحه تشکیل شد که این کمیته برای بررسی فعالیت‌ها و سوابق این شرکت، از وزارت اطلاعات استعلام کرد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در هفته گذشته وزارت اطلاعات پاسخ استعلام کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس را داد که بر اساس آن شرکت هواپیمایی اینترنشنال اوکراینماهیت و سهامدار صهیونیستی ندارد.

وی افزود: کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در پاسخ، این استعلام را قانع کننده ندانست و برای پیگیری‌های بیشتر مدارک جدید را به وزارت اطلاعات ارسال کرده تا در آینده‌ای نزدیک جواب نهایی داده شود.

چندی پیش اخبار متناقضی درباره حضور یک شرکت هواپیمایی اوکراینی و وابسطه به رژیم صهیونیستی در فضای رسانه ای منتشر شد، خبری که در عرض چند ساعت مانند یک بمب صدا کرد و باعث شد رسانه های داخلی از زوایای مختلف به آن بپردازند  و به گمانه زنی ها در مورد کشور اصلی و حامی این ایرلاین بپردازند.

اما با وجود اسناد و مدارکی که در هفته های اخیر در رسانه های مکتوب و دیجیتالی که این شرکت دارای شناسنامه آشکار از رژیم صهیونیستی است منتشر شده  این ایرلاین مدتی است در خلا نظارت مؤثر نهادهای مسؤول و البته با مجوزهای سؤال برانگیز دولتی، اقدام به جابجایی مسافر از خاک ایران به کشور اوکراین کرده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet