آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورابراهیمی:

مدت زمان بررسی و تصویب طرح‌ها و لوایح در مجلس کاهش می‌یابد

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس، با بیان اینکه در شرایط کنونی روند بررسی طرح‌ها و لوایح بسیار طولانی است، گفت: بر اساس طرح ارائه شده به این کمیسیون، مدت زمان بررسی و تصویب طرح‌ها و لوایح در مجلس کاهش می‌یابد.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 08:11
مدت زمان بررسی و تصویب طرح‌ها و لوایح در مجلس کاهش می‌یابد عضو هیأت رئیسه کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس، با بیان اینکه در شرایط کنونی روند بررسی طرح‌ها و لوایح بسیار طولانی است، گفت: بر اساس طرح ارائه شده به این کمیسیون، مدت زمان بررسی و تصویب طرح‌ها و لوایح در مجلس کاهش می‌یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/80256.jpg مدت,زمان,بررسی,و,تصویب,طرح‌ها,و,لوایح,در,مجلس,کاهش,می‌یابد Icana

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین مصوبات کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: این کمیسیون در نشست‌های اخیر طرحی را برای کاهش مدت زمان بررسی طرح‌ها و لوایح در کمیسیون‌ها و صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار داده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در شرایط کنونی روند بررسی طرح‌ها و لوایح بسیار طولانی است، ادامه داد: بر اساس طرح مذکور قرار است که طرح‌ها و لوایح تنها در کمیسیون‌ها و مرکز پژوهش‌ها با استفاده از نظرات کارشناسی و علمی، اصلاح و چکش‌کاری شوند تا پس از ارجاع به صحن علنی مجلس کمترین پیشنهادی از سوی نمایندگان مطرح شود.

وی با بیان اینکه در بررسی طرح‌ها و لوایح در صحن علنی موقع طرح پیشنهادات جدید نیست، افزود: طرح مذکور به افزایش سرعت عمل مجلس در بررسی طرح‌ها و لوایح کمک شایانی می‌کند، همچنین این طرح موجب تقویت عقبه کارشناسی می‌شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس، ادامه داد: در صورت تصویب طرح مذکور، اگر در زمان رأی‌گیری در صحن علنی، نمایندگان در گام نخست با نظر و مصوبه کمیسیون مربوطه موافقت کردند، دیگر هیچ پیشنهادی مطرح نمی‌شود و اگر نمایندگان با نظر کمیسیون موافقت نکردند سپس پیشنهادات دیگر مطرح می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار