هفته دفاع مقدس
1393/10/23 13:10:41
سرویس صحن
پیرموذن در نطق میان دستور:

برخورد با مفاسد ضامن افزایش اعتماد مردم به نظام است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر ضرورت وحدت گفت: برخورد بدون تبعیض و شعار با مفاسد اقتصادی، ویژه‌خواری‌، زمین خواری‌، اختلاس‌ و تخلفات چشمگیر در دولت قبل ضامن افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی و توسعه و بهروزی میهن اسلامی خواهد شد.
برخورد با مفاسد ضامن افزایش اعتماد مردم به نظام است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر ضرورت وحدت گفت: برخورد بدون تبعیض و شعار با مفاسد اقتصادی، ویژه‌خواری‌، زمین خواری‌، اختلاس‌ و تخلفات چشمگیر در دولت قبل ضامن افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی و توسعه و بهروزی میهن اسلامی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/80708.jpg برخورد,با,مفاسد,ضامن,افزایش,اعتماد,مردم,به,نظام,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ کمال الدین پیرموذن در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی ماه) در نطق میان دستور گفت: پساپس هفته وحدت و سالروز ولادت نبی اکرم (ص) را تبریک عرض می‌نمایم. هموکه فرمودند:« مرام ما اهل البیت گذشت است برای کسی که به ما ظلم کرده و بخشش است برای کسی که ما را حرام کرده است.» و وصی آن بزرگوار، مولاعلی (ع)، اول امام دنیا که اشعارنمودند:« با توده جماعت باشید چرا که دست خدا با جماعت است» و تاکید داشتند «همه ما عزت خویش را در ظلت دیگران نبینیم.»

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با قرائت ابیاتی ادامه داد: من بهشت رضوان را بی علی نمی‌خواهم / جلوه گلستان را بی علی نمی خواهم - زادگاهم ایران است، این وطن من را جان است / لیک کل ایران را بی علی نمی‌خواهم - با ولای او مستم، بی‌ولایتش پستم/ نام و پست و عنوان را بی علی نمی‌خواهم.

وی گفت: علی وار بودن ایجاب می‌کند وحدت ملت و نظم در امورات کشور را پیشه خویشتن سازیم و مدرس گونه بودن نیز ما را موظف می‌سازد در حق گویی ، حق‌جویی و فداکاری در راه خدا به او اقتدا کرده و صادقانه با شجاعت و صراحت لهجه مطالبات به حق کارآفرینان، بیکاران، کشاورزان،‌ فرهنگیان، بانوان و فریاد فقرا و گروه‌های حاشیه‌نشین را به گوش صاحب منصبان برسانیم. مداررفتارمان قانون باشد و به استناد اصول قانون اساسی حق اظهار نظرها را از مطهری ها نگیریم.

پیرموذن افزود: نمایندگان که همواره در اشتیاق بازیابی نقش مجلس در اعتلای نظام هستند ، بایستی قوانین لازم را جهت تسهیل راهکارهای قانونی تحقق رشد و حماسه اقتصادی، حرکت به سوی اتحاد ملی و تلاش برای وحدت ملی زیر نظر رهبری با ذکاوت نظام و نیز در جهت ایفای وظیفه نظارتی مجلس، تلاش خویش را مستمر و افزون سازند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس نهم گفت: اقتصاد مولد آلمان همانطوری که از ویرانه‌های جنگ سر برآورد، در ایران نیز با اجرای کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، سرمایه گذاری در بخش پتروشیمی،‌ توریسم و اصلاح فوری قوانین و سیاست های بانکی، پولی و اعتباری همچنین کوچک کردن دولت می‌توان تجربه کرد. اقتصاد اکوتوریسم طبیعت گردی باید جایگزین اقتصاد نفت شود، با پیام هشدار دهنده رهبری با ذکاوت نظام، جای تردید نیست که برخورد بدون تبعیض و شعار با مفاسد اقتصادی، ویژه‌خواری‌ها، زمین خواری‌ها، اختلاس‌ها و تخلفات چشمگیر در دولت قبل ضامن افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی و توسعه و بهروزی میهن اسلامی خواهد شد.

وی در ادامه گفت: چنانچه استحضار دارید رئیس جمهور و وکلای مردم، تبلوراراده ملت است، از این رو هرگونه توهین به رئیس جمهوری و نماینده ملت مصداق بارز توهین به مردم ایران محسوب می‌شود، با این اعتبار بیان جملاتی نظیر رئیس جمهور برانداز، دروغگوی آماری، روضه‌خوان غیرقهار، احترام آوری عکس یادگاری گرفتن شما با جان کری و دولت دلال، بیمار و غیره، تلخ کردن کام ملت و توهین به رئیس جمهور، مردم و وکلای ملت محسوب می شود و نبایستی به راحتی از آن عبور کرد.

پیرموذن گفت: اعتماد به عموم افراد، اعم از اصلاح طلب و اصولگرا یکی از عناصر سیستم ارزشی ما است که به توسعه کشور و منابع انسانی آن کمک می کند؛ ما بایستی اذهان خود را متحول سازیم.

این نماینده مجلس با مخاطب قرار دادن عربستان سعودی گفت: حاکم سرکوب‌گر، غلام حلقه به گوش آمریکا و اسرائیل این چه داستان دل آزار و مسخره‌ای است که به راه انداخته‌اید که ذخایر نفتی ملل مسلمان و حتی عربستان را قبل از اینکه از ناحیه جهان استکبار به تاراج رود، توسط توی خائن مسلمانان عالم،‌ کبریت زده شده است. بدون تردید در تاریخ به عنوان خائن مسلمین و عامل فاجعه انسانی مسلمانان، نامت ضبط و ثبت خواهد گردید.      

وی گفت: قدرت واقعی از آن ملتی است که صاحب سرمایه‌های معنوی و فرهنگی، ایمان و عقیده الهی، تمدن کهن، رهبری خیرخواه جهانیان و اراده‌ای استوار و روحی تسخیر ناپذیر باشد و ملت ایران در میان ملل جهان در صفوف مقدم این عرصه قرار دارد.

پیرموذن گفت: همه قدرت نظام و کیان در حمایت مردم از آن نهفته است و هر اقدامی که به شکاف میان نظام و مردم ایران بینجامد، ضربه ای به انقلاب اسلامی است. رهبری عزیز، اصولگرایی اصلاح طلبی را تنها راه نجات اشعار نمودند.

نماینده مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین گفت: تشکر می کنم از شورای شهر و شهردارمحترم تهران به جهت حسن اجرای هفته فرهنگی، کهن‌شهراردبیل‌. تهران ما که تشنه حتی نسیم بود / شد تازه از طراوت طوفان اردبیل.

وی در انتها با اقدام دولت سابق در توزیع سهام عدالت گفت: پر واضح است که سهام عدالت با پیوست انتخاباتی، امروز به جد بنگاه‌های اقتصادی بزرگ ما را خفه و زمین‌گیر کرده است، دولت و مجلس چاره‌جویی نماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet