اربعین حسینی
1393/10/23 13:05:26
سرویس صحن
عیسی‌زاده در تذکر شفاهی:

بیکاری کمر خانواده‌های ایرانی را خم کرده/ دولتمردان تنها خود را به آمارهای غلط مشغول کرده‌اند

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌شهر و تکاب در مجلس، گفت: متأسفانه بیکاری کمر خانواده‌ها را خم کرده و دولتمردان تنها خود را به آمارهای غلط مشغول کرده اند، حال آقای رئیس‌جمهور اکنون زمان تحقق وعده رفع بیکاری جوانان است.
بیکاری کمر خانواده‌های ایرانی را خم کرده/ دولتمردان تنها خود را به آمارهای غلط مشغول کرده‌اند نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌شهر و تکاب در مجلس، گفت: متأسفانه بیکاری کمر خانواده‌ها را خم کرده و دولتمردان تنها خود را به آمارهای غلط مشغول کرده اند، حال آقای رئیس‌جمهور اکنون زمان تحقق وعده رفع بیکاری جوانان است. https://cdn.icana.ir/d/019/44958.jpg بیکاری,کمر,خانواده‌های,ایرانی,را,خم,کرده/,دولتمردان,تنها,خود,را,به,آمارهای,غلط,مشغول,کرده‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهدی عیسی‌زاده در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: 9 دی یوم الله بوده و هست و قطعا مانند دهه فجر برای انقلاب فجرآفرین خواهد بود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌شهر و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با تقدیر از سفر دکتر لاریجانی رئیس مجلس به استان آذربایجان غربی، ادامه داد: متأسفانه دریاچه ارومیه وضعیت نامطلوبی دارد و تاکنون هیچ اقدامی جز کارهای نمایشی و تبلیغاتی برای این دریاچه صورت نگرفته و این افراد با درشت‌نمایی و برخی استدلال‌های غیر منطقی تلاش می‌کنند که با انحراف افکار عمومی و مخالفان، خود را تبرئه نمایند، از این‌رو انتظار است که مجلس شورای اسلامی وارد این موضوع شده و اعتبار مربوطه را بررسی و تصویب کند.

وی افزود: در این رابطه حدود 729 میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه مصوبه شده اما تاکنون هیچ مبلغی برای این حوزه هزینه نشده است و منابع تخصیص یافته برای جذب حقوق، دستمزد و پاداش و سفرهای غیرضروری مشخص نیست.

عیسی‌زاده گفت: از طرف دیگر آقای کلانتری بودجه تخصیصی باید در اختیار استانداری آذربایجان غربی قرار گیرد، نه برای هزینه انتخابات رفقای خود، از این رو از دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور انتظار ورود به این مسئله را داریم، تا مشخص شود که این اعتبارات به کجا رفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: متأسفانه بیکاری کمر خانواده‌ها را خم کرده و دولتمردان تنها خود را به آمارهای غلط مشغول کرده اند، آقای رئیس‌جمهور اکنون زمان تحقق وعده رفع بیکاری جوانان است، آقای رئیس‌جمهور اشک‌ها در چشم ایرانیان خشکیده است، از این رو اجازه ندهید که حدود شش میلیون مردم آذربایجانی غربی به خاطر بی‌تدبیری برخی افراد از این استان کوچ کنند، حال ای کاش از اعتبار 1/4 میلیاردی مبلغی برای دریاچه ارومیه و افزایش حقوق کارمندان به‌ویژه معلمان و پروژه‌های عمرانی و جاد‌ه‌هایی که به قتلگاه تبدیل شده اختصاص داده می‌شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet