هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌فر در نطق میان دستور:

ملت ایران ذره‌ای از خواسته‌های به حق خود کوتاه نمی‌آید

سرویس صحن
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: غرب بداند که ملت ایران ذره‌ای از خواسته های به حق خود کوتاه نخواهند آمد و استکبار جهانی با برنامه‌های شیطنت آمیز همچون جنگ، تحریم و حمایت از تروریستها به خواسته های نامشروع خود دست نخواهد یافت.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 13:00
ملت ایران ذره‌ای از خواسته‌های به حق خود کوتاه نمی‌آید عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: غرب بداند که ملت ایران ذره‌ای از خواسته های به حق خود کوتاه نخواهند آمد و استکبار جهانی با برنامه‌های شیطنت آمیز همچون جنگ، تحریم و حمایت از تروریستها به خواسته های نامشروع خود دست نخواهد یافت. http://cdn.icana.ir/d/019/73498.jpg ملت,ایران,ذره‌ای,از,خواسته‌های,به,حق,خود,کوتاه,نمی‌آید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی فر در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 23 دی ماه) در نطق میان دستور خود به هفتصدمین سالگرد نهضت سربداران، اولین قیام شیعیان اشاره کرد و گفت: به استکبار جهانی و غرب هشدار می دهم که بدانند ملت ایران همچون رهبران قیام سربداران خون حسینی در رگشان می جوشد و ذره ای از خواسته های به حق خود کوتاه نخواهند آمد و استکبار جهانی با برنامه های شیطنت آمیز همچون جنگ، تحریم و حمایت از تروریستها به خواسته های نامشروع دست نخواهد یافت.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پدیده ترور نزد تمام ملت ها محکوم است، افزود: سوال اینجاست که چرا غرب در مقابل چند صد هزار قربانی حملات تروریسم داعش به سوریه و عراق سکوت کرد و در مقابل چند نفر کشته در فرانسه که ما نیز آن را محکوم می کنید فریاد برآورد.

وی تصریح کرد: پس بدانید که ترور در همه جا و همه ملتها منفور و محکوم است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در بخش دیگری از نطق میان دستور خود خطاب به مردم و مسئولین کشور گفت: آنچه امروز ما را در مقابل زیاد خواهی استکبار مقاوم تر می کند وحدت و انسجام و تحمل یکدیگر در داخل خانواده بزرگ ایران است، به گونه‌ای نباشد که اگر سخنی به مذاق ما خوش نیامد فریاد زنیم که اسلام و کشور از دست رفت و این عدم تحمل تا آنجا پیش رود که به عدم رعایت قانون بینجامد.

وی همچنین با بیان اینکه دغدغه امروز مردم معیشت و اقتصاد است به نمایندگان مجلس و مسئولان ، توصیه کرد: اگرچه اقدامات دولت در کاهش چشمگیر تورم و اجرای طرح سلامت قابل قدردانی است، اما انتظار می‌رود که با عنایت به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به اقتصاد مقاومتی، اقداماتی از قبیل افزایش منابع بانکها برای پرداخت تسهیلات کم بهره و عنایت ویژه به صنعت، تولید و کشاورزی موجب رونق بخشی اقتصاد و بازار سرمایه گردد تا از مرحله رکود خارج شویم .

سبحانی فر ادامه داد: امیدوارم با اجرایی کردن سریع دو مصوبه لایحه خروج از رکود و لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که مبتنی بر فرصتها و توانمندی های داخلی است و با کاهش بیش از 50 درصد قیمت نفت، پایه گذار بودجه بدون نفت در تاریخ کشور باشیم.

وی همچنین از ارایه به موقع لایحه بودجه توسط دولت قدردانی کرد و گفت: اکنون این لایحه در اختیار نمایندگان بوده و انتظار مردم از تصویب بودجه توسط مجلس شورای اسلامی، توجه به اقتصاد، بیکاری، معیشت مردم و بخصوص اقشار ضعیف جامعه، کارگران و کارکنان دولت، بویژه تامین اعتبار لازم با هماهنگی دولت برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان است.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از دولت انتظار می رود که به استناد و مصوبه دولت در خصوص فرمانداری شهرستان ششتمد و مراکز بخشهای مشکان و غیره به شهر را ابلاغ کنند.

سبحانی فر در تذکر به وزیر راه و شهرسازی نیز بیان کرد: شما در دو سال گذشته 3 صورت جلسه درخصوص راه های روستایی و بین شهری داشته اید، اما کمتر از 15 درصد آن عملیاتی شده و انتظار می رود مسیر آزادراه حرم تا حرم که سالانه بیش از 25 میلیون نفر زائر از این مسیر  عبور می کنند و موجب شده چند هزار نفر به علت تصادف مجروح و کشته شوند بهبود یابد، همچنین درخواست تسریع در برقی شدن قطار مسیر تهران- مشهد را دارم.

این نماینده مردم در مجلس نهم همچنین در تذکر به وزیر نیرو گفت: عملیاتی کردن انتقال آب از درون مرزها و برون مرزها برای خراسان و عملیاتی کردن انتقال آب شهر سبزوار و ششتمد و همچنین نیروگاه سبزوار را خواستارم.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس در تذکر به وزیر نفت گفت: و کلنگ انتقال گاز سی ان جی به فولاد و گازرسانی به بخش های فاقد گاز زده شده و خواستار تکمیل هرچه زودتر آن هستم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار