آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سادات ابراهیمی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتزاع بخش کشاورزی با هدف تسریع امور کشاورزان صورت گرفت، نه عقب‌گرد

سرویس صحن
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خواستار پرداخت هر چه سریع‌تر پول کشاورزان از سوی وزارت جهاد کشاورزی شد و تصریح کرد: طرح انتزاع بخش کشاورزی با هدف تسریع در انجام امورات کشاورزان صورت گرفت، نه عقب‌گرد در آن.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 12:22
انتزاع بخش کشاورزی با هدف تسریع امور کشاورزان صورت گرفت، نه عقب‌گرد عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خواستار پرداخت هر چه سریع‌تر پول کشاورزان از سوی وزارت جهاد کشاورزی شد و تصریح کرد: طرح انتزاع بخش کشاورزی با هدف تسریع در انجام امورات کشاورزان صورت گرفت، نه عقب‌گرد در آن. http://cdn.icana.ir/d/019/90839.jpg انتزاع,بخش,کشاورزی,با,هدف,تسریع,امور,کشاورزان,صورت,گرفت،,نه,عقب‌گرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمد سادات ابراهیمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: کشاورزان در بدترین و سخت‌ترین شرایط اقتصادی و معیشتی قرار دارند و جای تاسف است که برخی از مسئولان به گونه‌ای برخورد می‌کنند که گویا قسم خورده‌اند کمر کشاورزان را بشکنند و کشاورزی را تعطیل کنند.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد نسبت به ظلم و ستمی که وزارت نیرو در قبال مردم منطقه انجام داده است، افزود: احداث سد گتوند خسارات جبران‌ناپذیری به مردم منطقه وارد کرده است؛ چرا وزارت نیرو به صورت جلسات و تعهدات خود نسبت به جبران خسارات وارده عمل نمی‌کند؟ چرا شرکت آب‌نیرو نسبت به انتقال نمک از مخزن سد گتوند که باعث شوره‌زار شدن اراضی شده، اقدامی نمی‌کند؟

وی ادامه داد: قبل از آبگیری این سد بارها هشدار داده شد، اما مسئولان گفتند راهکار علمی برای این مسئله داریم؛ مردم ما تاکنون راه علمی و عملی ندیده‌اند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از وزارت نیرو خواست نسبت به اجرای عملیات احداث کانال‌های 1 و 2 در پایین‌دست سد گتوند علیا اقدام کند و تصریح کرد: علی‌رغم اتمام مطالعات پروژه‌های آبیاری و زهکشی اراضی دشت بزرگ، شهرک محمدی، دهلران و دوسبزآب و عملیات اجرایی کانال‌های 1 و 2، توسط وزارت نیرو کاری انجام نشده است.

سادات ابراهیمی بیان کرد: چرا وزارت نیرو علی‌رغم گذشت بیش از 7 سال از فرو ریزی پل تاریخی این منطقه که توسط یونسکو نیز به ثبت جهانی رسیده، نسبت به ترمیم و مرمت آن اقدام عاجلی نمی‌کند؟

این نماینده مجلس گفت: چرا وزارت نیرو نسبت به تکمیل و اتمام ایستگاه‌های پمپاژ پروژه‌های مربوطه و حل مشکلات و معوقات بانکی کشاورزان این منطقه اقدامی نمی‌کند؟

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از وزیر جهاد کشاورزی خواست هر چه سریع‌تر پول کشاورزان را پرداخت کند و توضیح داد: هدف مجلس از طرح انتزاع بخش کشاورزی، سرعت در انجام امورات کشاورزان بود، نه عقب‌گرد در این حوزه./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000