هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیری علی‌آباد در تذکر شفاهی:

دولت لایحه رتبه‌بندی معلمان کشور را هرچه سریع‌تر ارائه کند

سرویس صحن
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از دولت و وزارت آموزش و پرورش خواست هر چه سریع‌تر لایحه رتبه‌بندی معلمان کشور را به مجلس تقدیم کند تا فرهنگیان بیش از این در انتظار نباشند.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 12:35
دولت لایحه رتبه‌بندی معلمان کشور را هرچه سریع‌تر ارائه کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از دولت و وزارت آموزش و پرورش خواست هر چه سریع‌تر لایحه رتبه‌بندی معلمان کشور را به مجلس تقدیم کند تا فرهنگیان بیش از این در انتظار نباشند. http://cdn.icana.ir/d/019/79172.jpg دولت,لایحه,رتبه‌بندی,معلمان,کشور,را,هرچه,سریع‌تر,ارائه,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامحسین شیری علی‌آباد در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: تذکر کلی به کسانی می‌دهم که به جای شب، در روز خواب می‌بینند؛ این خواب‌ها تعبیر نخواهد شد.

نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی درخصوص تمدید و استمهال وام‌های کشاورزان تذکر داد و افزود: کشاورزان در حال ورشکستگی هستند؛ ‌دام‌هایشان را به ثمن بخس می‌فروشند و اگر به این شکل پیش رود، وزارت جهاد کشاورزی باید نام خود را به وزارت مهاجرت روستاییان تغییر دهد.

وی از وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست کرد شهرک صنعتی شهرستان چاراویماق را تعیین‌تکلیف کند و توضیح داد: سال‌هاست این پروژه معطل مانده و مردم نیز تماشاگران مظلوم قضیه هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار توجه بیشتر وزارت ورزش به ورزش روستاییان و مناطق محروم شد و در ادامه تذکر شفاهی خود خطاب به وزارت کشور، بیان کرد: ستاد بحران باید در مقابل مردم آسیب‌دیده پاسخگو باشد و شما را قسم می‌دهم به داد بیچارگان و آسیب‌دیدگان برسید.

شیری علی‌آباد خواستار رسیدگی وزارت نیرو به روستاهای فاقد برق شهرستان چاراویماق شد و گفت: علی‌رغم آنکه در دولت گذشته و کنونی، وزرای مربوطه دستور صریح در این‌خصوص صادر کرده‌اند،‌ اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

این نماینده مجلس نهم از وزیر راه و شهرسازی خواست نسبت به بهسازی راه روستایی حوزه انتخابیه خود که هر ساله در زمستان تلفات انسانی و مالی به بار می‌آورد، اقدام لازم داشته باشد و از وزیر آموزش و پرورش نیز درخواست کرد هر چه سریع‌تر لایحه رتبه‌بندی معلمان کشور را تقدیم مجلس کند تا فرهنگیان بیش از این در انتظار نمانند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000