هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی‌حسینی:

غرب جرأت جسارت نظامی علیه ایران را ندارد/ کوچکترین تحرک نظامی مساوی است با پاسخ دندان‌شکن

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غرب هیچ‌گاه جرأت جسارت نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داشت، چرا که آنان به خوبی می‌دانند که پاسخ دندان‌شکنی از سوی ایران دریافت خواهند کرد.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 12:28
غرب جرأت جسارت نظامی علیه ایران را ندارد/ کوچکترین تحرک نظامی مساوی است با پاسخ دندان‌شکن سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غرب هیچ‌گاه جرأت جسارت نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داشت، چرا که آنان به خوبی می‌دانند که پاسخ دندان‌شکنی از سوی ایران دریافت خواهند کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/67960.jpg غرب,جرأت,جسارت,نظامی,علیه,ایران,را,ندارد/,کوچکترین,تحرک,نظامی,مساوی,است,با,پاسخ,دندان‌شکن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین درمجلس  در واکنش به اظهارات رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا مبنی بر اینکه "واشنگتن برای به تأخیر انداختن برنامه هسته‌ای ایران آمادگی نظامی دارد"، گفت: چنین یاوه‌گویی‌هایی بارها و بارها از حلقوم صهیونیست‌ها و نتانیاهو مطرح شده است.

وی با بیان اینکه چنین اظهاراتی از سوی مقامات غربی جدید نیست، ادامه داد: هم آمریکایی‌ها و هم صهیونیست‌ها به خوبی می‌دانند که اگر کوچکترین تحرک نظامی علیه ایران صورت گیرد، پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهند کرد. 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: غرب هیچ‌گاه جرأت جسارت نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داشت، چرا که آنان به خوبی می‌دانند که پاسخ دندان‌شکنی از سوی ایران دریافت خواهند کرد./
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000