اربعین حسینی
1393/10/23 12:38:05
سرویس صحن
کولیوند در تذکر شفاهی:

مسکن مهر ماهدشت، اشتهارد و هشتگرد نیازمند راهکارهای اجرایی است

عضو مجمع نمایندگان استان البرز خواستار اتخاذ راهکارهای اجرایی و عملیاتی در خصوص مسکن مهر شد و تصریح کرد: مسکن مهر در ماهدشت، اشتهارد و هشتگرد نیازمند بررسی و رسیدگی مسئولان است.
مسکن مهر ماهدشت، اشتهارد و هشتگرد نیازمند راهکارهای اجرایی است عضو مجمع نمایندگان استان البرز خواستار اتخاذ راهکارهای اجرایی و عملیاتی در خصوص مسکن مهر شد و تصریح کرد: مسکن مهر در ماهدشت، اشتهارد و هشتگرد نیازمند بررسی و رسیدگی مسئولان است. https://cdn.icana.ir/d/019/52972.jpg مسکن,مهر,ماهدشت،,اشتهارد,و,هشتگرد,نیازمند,راهکارهای,اجرایی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد کولیوند در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، از کسانی که در ابراز تسلیت به وی در مورد از دست دادن برادرش شرکت داشتند، تشکر و تقدیر کرد و در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: احداث دو بیمارستان فردیس و شهرستان کرج، اگر چه در بودجه نیز مورد توجه قرار گرفته ولی 3 سال است که اقدام عملی برای آن صورت نمی گیرد.

نماینده مرم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: قراربود معاونت راهبردی ریاست جمهوری قبل از تدوین بودجه سال 94، در خصوص بودجه پایه ای استان البرز نگرش جدی داشته باشد تا به این استان نوپا در بحث بودجه کمک شود زیرا پایه بودجه ای استان البرز در سال 89 به درستی تدوین نشده است.

وی درباره عملکرد وزارت راه و شهرسازی توضیح داد: باید راهکارهای اجرایی و عملیاتی در خصوص مسکن مهر صورت گیرد زیرا مسکن مهر در شهرستان های ماهدشت، اشتهارد و هشتگرد دچار مشکل شده و درباره آن تعیین تکلیف نشده است.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به بازدید معاون رئیس جمهور از آزادراه تهران – شمال، خواستار اقدام عملی وزیر راه در این خصوص شد.

وی بیان کرد: پایان یافتن اتوبان شهید همت نیازمند راهکار اجرایی و نقشه عملیاتی صحیح است و از مسئولان مربوطه درخواست می شود نسبت به انجام آن اقدام کنند.

نماینده مردم کرج در مجلس از رئیس سازمان صدا و سیما خواست نسبت به مکان صدا و سیمای استان البرز و مدیریت آن تصمیم گیری فوری داشته باشد.

این نماینده مجلس در پایان گفت: شرکت تعاون روستایی خرید تضمینی ذرت گندم را انجام داده ولی بیش از 2 ماه است که پرداختی در این خصوص نداشته و ذرت کاران با مشکل مواجه هستند که لازم است رسیدگی شود./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet