هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد در تذکر شفاهی:

تسهیلات آسیب دیدگان برف مازندران پرداخت شود

سرویس صحن
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران از رئیس جهمور خواست بانک ها را ملزم کند تا در خصوص پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان ناشی از برف سال گذشته مازندران اقدام کنند.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 12:47
تسهیلات آسیب دیدگان برف مازندران پرداخت شود عضو مجمع نمایندگان استان مازندران از رئیس جهمور خواست بانک ها را ملزم کند تا در خصوص پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان ناشی از برف سال گذشته مازندران اقدام کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/47452.jpg تسهیلات,آسیب,دیدگان,برف,مازندران,پرداخت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شمس‌اله شریعت‌نژاد در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود از وزیر آموزش و پرورش خواست نسبت به تسریع در پرداخت معوقات فرهنگیان و تعیین تکلیف استخدام مربیان پیش دبستانی اقدام کنند.

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: لازم است الگوی مناسب کشت و کشاورزی اقتصادی در استان مازندران تعریف شود زیرا کشاورزان با توجه به کوچک بودن اراضی و عدم اخذ حمایت و مساعدت دولت در هیچ یک از مراحل کاشت، داشت و برداشت، نیازمند این مهم هستند.

وی ادامه داد: حتی از بازاریابی محصولات تولیدی همچون کیوی حمایتی صورت نگرفت و صرفا اعمال اهرم‌های فیزیکی جهت جلوگیری از تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی مفید فایده نخواهد بود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تسریع در احداث کمربندی های شهرهای رامسر، کلارآباد و عباس آباد، علی رغم پیگیری های به عمل آمده همچنان معوق مانده است.

شریعت نژاد از وزیر صنعت خواست در خصوص راه اندازی کارخانه آماده به کار خزرخز اقدامی صورت دهد و توضیح داد: این کارخانه به دلیل سوء مدیریت و با وجود ظرفیت اشتغال‌زایی بیش از هزار نفر تعطیل شده است.

این نماینده مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: مدیریت آب‌های روان شهرهای رامسر،‌تنکابن و عباس آباد باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا در ماه های کم باران، مشکل تأمین آب شرب و در ماه های پرباران، مشکل آب گرفتگی و سیلاب و خسارات ناشی از آن وجود دارد.

شریعت نژاد از رئیس جمهور نیز خواست بانک‌ها را برای تمکین به اجرای مصوبات هیأت دولت در خصوص پرداخت تسهیلات به آسیب‌دیدگان ناشی از برف سال گذشته مازندران ملزم کند و همچنین خواستار پرداخت وعده‌های داده شده به ایثارگران و جانبازان شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000