هفته دفاع مقدس
1393/10/23 12:56:10
سرویس سیاسی
با تصمیم هیات رئیسه:

طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش به زمان دیگری موکول شد

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به سفر استانی هیات دولت به بوشهر و حضور وزیر آموزش و پرورش در همراهی با رئیس جمهور توضیح داد: اگر چه سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش در دستور جلسه علنی مجلس قرار داشت، ولی هیات رئیسه تصمیم گرفت آن را به زمان دیگری موکول کند.
طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش به زمان دیگری موکول شد عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به سفر استانی هیات دولت به بوشهر و حضور وزیر آموزش و پرورش در همراهی با رئیس جمهور توضیح داد: اگر چه سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش در دستور جلسه علنی مجلس قرار داشت، ولی هیات رئیسه تصمیم گرفت آن را به زمان دیگری موکول کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42756.jpg طرح,سوال,از,وزیر,آموزش,و,پرورش,به,زمان,دیگری,موکول,شد Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه هیات رئیسه مجلس گفت: در این جلسه درخصوص حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درخواست وی برای ارائه گزارش به مجلس بحث و مقرر شد تا وی بتواند در جلسه روز چهارشنبه درخصوص عملکرد حوزه کاری خود و برنامه‌های حوزه بهداشت و سلامت، گزارشی ارائه کند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در این جلسه، سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش مطرح بود که به دلیل سفر استانی هیات دولت به بوشهر، طرح این سوال به زمان دیگری موکول شد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درباره جلسه روز یکشنبه مجلس نیز گزارش کوتاهی ارائه شد، توضیح داد: دکتر لاریجانی از وضعی که پیش آمد، راضی نبود و معتقد بود اولویت‌های کشور در شرایط فعلی، نکات و موارد دیگری است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet