هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی لاشکی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

عملی نشدن وعده‌های وزیر ورزش و جوانان برای اشتغال و مسکن جوانان/ مسافرت‌های غیرضروری با هزینه‌های هنگفت

سرویس صحن
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با انتقاد از عملی نشدن وعده‌های وزیر ورزش و جوانان برای اشتغال و مسکن جوانان گفت: بهتر است واژه «جوانان»‌ از عنوان این وزارتخانه حذف شود.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 12:49
عملی نشدن وعده‌های وزیر ورزش و جوانان برای اشتغال و مسکن جوانان/ مسافرت‌های غیرضروری با هزینه‌های هنگفت نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با انتقاد از عملی نشدن وعده‌های وزیر ورزش و جوانان برای اشتغال و مسکن جوانان گفت: بهتر است واژه «جوانان»‌ از عنوان این وزارتخانه حذف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/43039.jpg عملی,نشدن,وعده‌های,وزیر,ورزش,و,جوانان,برای,اشتغال,و,مسکن,جوانان/,مسافرت‌های,غیرضروری,با,هزینه‌های,هنگفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 دی ماه) مجلس شورای اسلامی،در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: آقای گودرزی شما با 192 رأی، عنوان وزیر ورزش و جوانان را به امانت گرفتید و وعده‌های شما نوید روزهای خوب به ما می‌داد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی افزود: اما افسوس که وعده‌های شما درباره اشتغال و مسکن جوانان عملی نشد و بهتر است که واژه جوانان را از عنوان وزارتخانه حذف کنید، چراکه امید واهی به آنها داده شد.

وی با انتقاد از محدود شدن وزارت ورزش و جوانان به چند رشته خاص ورزشی و هیچ شمردن مسائل فرهنگی در امر ورزش خطاب به وزیر ورزش تصریح کرد: چرا به ورزش جانبازان و معلولان بی‌توجهی می‌کنید؟

احمدی لاشکی ادامه داد: علت مسافرت‌های غیرضروری اعضای وزارت ورزش و جوانان با هزینه‌های هنگفت به خارج از کشور چیست؟ چرا افراد غیر متخصص در وزارتخانه و استان‌ها روز به روز افزایش می‌یابند؟

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس همچنین گفت: قرار بود در کار فدراسیون‌ها دخالت نکنید، اما نگفتیم همه اختیارات ورزش کشور و مسئولان آن را به فدراسیون‌ها بدهید تا آنها در تمام حوزه‌ها برای مدیران‌تان تصمیم بگیرند.

وی در بخش دیگری از تذکر خود افزود: آقای خادم! شما که از جنس نمایندگان بودید ولی نتوانستید رابط خوبی میان مجلس و وزارت ورزش و جوانان باشید، امیدوارم تجدید نظر کنید تا سبب هتک حرمت به نمایندگان نشوید در غیر این صورت بهتر است در جای دیگری به ورزش کشور خدمت کنید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000