هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارع:

تخلفات مالی شهرداری‌ها بیش از نمونه منتشر شده در رسانه‌هاست/ ضرورت تفحص از شهرداری‌ها برای اتمام زدوبندهای مالی

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس٬ با انتقاد از شفاف نبودن فعالیت‌های اقتصادی شهرداری‌ها و پرداخت پاداش‌ها و مزایای غیر مستمر به کارمندان٬ گفت: تحقیق و تفحص از شهرداری‌ها برای اتمام زدوبندهای مالی در آن‌ها به قوت خود در مجلس پیگیری خواهد شد.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 13:00
تخلفات مالی شهرداری‌ها بیش از نمونه منتشر شده در رسانه‌هاست/ ضرورت تفحص از شهرداری‌ها برای اتمام زدوبندهای مالی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس٬ با انتقاد از شفاف نبودن فعالیت‌های اقتصادی شهرداری‌ها و پرداخت پاداش‌ها و مزایای غیر مستمر به کارمندان٬ گفت: تحقیق و تفحص از شهرداری‌ها برای اتمام زدوبندهای مالی در آن‌ها به قوت خود در مجلس پیگیری خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/84740.jpg تخلفات,مالی,شهرداری‌ها,بیش,از,نمونه,منتشر,شده,در,رسانه‌هاست/,ضرورت,تفحص,از,شهرداری‌ها,برای,اتمام,زدوبندهای,مالی Icana

رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با بیان اینکه تخلفات مالی بسیاری در شهرداری‌ها به ویژه در برخی از کلانشهرها در حال وقوع است٬ گفت: نبود نظارت و همچنین ضعف آن تنها علت بروز تخلف در شهرداری‌ها است.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی٬ در شهرداری کلانشهرها تخلفات مالی چون پرداخت مزایای غیرمستمر و مابه‌التفاوت حقوق امری طبیعی شده که باید با تشدید نظارت‌ها جلوی آن‌ها را گرفته و با متخلفان برخورد کرد.

وی با بیان اینکه برخی از شهرداری‌ها به لحاظ اداری و سیستمی در حال فعالیت‌ پاک هستند٬ گفت: در کنار شهرداری‌های دست پاک برخی شهرداری‌ها به تخلفات بسیاری دست زده‌اند.

زارع با تاکید براینکه برخی از موارد تخلفات رخ داده در زیر مجموعه های شهرداری تهران از جمله شرکت بهربرداری مترو که اسناد آن در برخی رسانه‌ها منتشر شده است تنها نمونه‌ای از شمار زیاد سرپیچی از قانون است٬ افزود: در مورد  تخلفات منتشر شده شهرداری‌ها مشت نشانه خروار است.

وی با یادآوری بودجه 14 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران٬گفت: نهادینه نشدن نظارت بر عملکرد شهرداری پایتخت تخلفات مالی بسیار بیشتر از نمونه منتشر شده در رسانه‌ها را رقم زده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ از اراده منسجم مجلس برای به نتیجه رساندن تفحص از شهرداری‌ها خبر داد و تاکید کرد: طرح تفحص از شهرداری‌ها در حال حاضر در نوبت رسیدگی در هیات رئیسه قرار دارد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: با دستور هیات رئیسه مجلس کار هیات تفحص از شهرداری‌ها برای شفاف‌سازی امور آغاز خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000