آغاز هفته وحدت
1393/10/23 13:48:00
سرویس فرهنگی
تابش با اشاره به ترکیب تیم ملی در مقابل بحرین:

تابو شکنی کی‌روش/تیم ملی بدون حضور بازیکنان تیم‌های مطرح تهران پیروز شد

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترکیب اخیر تیم ملی در مقابل تیم بحرین بدون هنوز بازیکنان پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: تابو شکنی آقای کی‌روش قابل احترام است.
تابو شکنی کی‌روش/تیم ملی بدون حضور بازیکنان تیم‌های مطرح تهران پیروز شد عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترکیب اخیر تیم ملی در مقابل تیم بحرین بدون هنوز بازیکنان پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: تابو شکنی آقای کی‌روش قابل احترام است. https://cdn.icana.ir/d/019/74714.jpg تابو,شکنی,کی‌روش/تیم,ملی,بدون,حضور,بازیکنان,تیم‌های,مطرح,تهران,پیروز,شد Icana

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بازی اخیر تیم ملی با بحرین عنوان کرد: تیم ملی، تیم همه مردم ایران است  تیمی است که مورد حمایت قلبی عام ملت شریف ایران است فراتر از باشگاه‌های خاص باید عمل کرد و از آن انتظار داشت.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینکه تیم ملی بدون حضور بازیکنان تیم‌های مطرح تهران پیروز شد، نشان از تابو شکنی کی‌روش دارد. این تابو شکنی قابل احترام است.

با این حال وی ادامه می‌دهد: البته اینکه هیچ کدام از بازکنان تهران و به خصوص پرسپولیس و استقلال در ترکیب تیم ملی نبودند جای سوال دارد. اما این نیز درست نیست که بخواهیم استخوان بندی و ترکیب تیم ملی بر اساس بازیکنان سرخابی ها بسته شود.

عضو هیات ریئسه فراکسیون ورزش مجلس اظهار داشت:  ما سکان هدایت تیم ملی را به کی‌روش دادیم. هرتصمیمی بگیرد قابل احترام است، اما باید پاسخگو هم باشد. اگر ضعف و خلافی اتفاق افتاد باید جواب گو باشد و اگر پیروز شود باید مورد تقدیر قرار گیرد.

تیم ملی ایران در آخرین بازی خود با بحرین، با دو امتیاز پیروز میدان شد. در ترکیب این رقابت‌ها هیچ کدام از بازیکنان سرخآبی ها حضور نداشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet