هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افتخاری خبر داد:

جزییات جلسه فراکسیون نخبگان با ستاری/استماع گزارش معاون علمی رئیس‌جمهور برای کاهش وابستگی به نفت

سرویس اجتماعی
رئیس فراکسیون نخبگان مجلس٬ از حضور سورنا ستاری در فراکسیون متبوعش خبر داد و گفت: استماع گزارش عملکرد معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جهت کاهش وابستگی اقتصاد به نفت مهم‌ترین محور این جلسه بود.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 15:49
جزییات جلسه فراکسیون نخبگان با ستاری/استماع گزارش معاون علمی رئیس‌جمهور برای کاهش وابستگی به نفت رئیس فراکسیون نخبگان مجلس٬ از حضور سورنا ستاری در فراکسیون متبوعش خبر داد و گفت: استماع گزارش عملکرد معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جهت کاهش وابستگی اقتصاد به نفت مهم‌ترین محور این جلسه بود. http://cdn.icana.ir/d/019/79500.jpg جزییات,جلسه,فراکسیون,نخبگان,با,ستاری/استماع,گزارش,معاون,علمی,رئیس‌جمهور,برای,کاهش,وابستگی,به,نفت Icana

لاله افتخاری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزییات جلسه امروز سه‌شنبه (23 دی‌ماه) فراکسیون نخبگان مجلس٬ گفت: ‌استماع گزارش عملکرد معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در جهت کاهش وابستگی اقتصاد به نفت مهم‌ترین محور گفت وگو در این جلسه بود.

نماینده مردم تهران٬‌ شمیرانات٬ ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: با حضور سورنا ستاری در فراکسیون نخبگان مجلس نمایندگان سوالات خود را در خصوص عملکرد بنیاد نخبگان مطرح و پاسخ‌های وی را استماع کردند.

وی با یادآوری اظهارات رئیس بنیاد نخبگان٬ گفت:‌ با توجه به انجام کارهای پژوهشی در این بنیاد باید بودجه بیشتری برای بهبود شرایط تزریق شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ یادآور شد:‌ ادامه استماع گزارش عملکرد معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و صندوق نوآوری و شکوفایی به جلسه بعدی فراکسیون نخبگان موکول شد.

رئیس فراکسیون نخبگان مجلس شورای اسلامی٬ ‌با تاکید بر ضرورت رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال برای افراد تحصیل کرده و نخبه کشور٬ گفت: باید اعتبارات کافی برای حوزه اشتغال جوانان در نظر گرفته شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000