هفته دفاع مقدس
1393/10/23 17:46:07
سرویس سیاسی
خجسته خبر داد:

ورود کمیسیون شوراها برای حل معضلات قاچاق مواد مخدر در کشور

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از ورود کمیته اطلاعات و امنیت داخلی کمیسیون خود به منظور بررسی معضلات قاچاق مواد مخدر و نظارت اثربخش بر مراکز مبارزه با آن خبر داد.
ورود کمیسیون شوراها برای حل معضلات قاچاق مواد مخدر در کشور رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از ورود کمیته اطلاعات و امنیت داخلی کمیسیون خود به منظور بررسی معضلات قاچاق مواد مخدر و نظارت اثربخش بر مراکز مبارزه با آن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43369.jpg ورود,کمیسیون,شوراها,برای,حل,معضلات,قاچاق,مواد,مخدر,در,کشور Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز(سه شنبه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به بحث پیرامون قاچاق مواد مخدر در کشور گفت: تولید و توزیع مواد مخدر در کشورهای همسایه و ورود مکرر این ماده خانمانسوز به داخل، همواره مورد توجه و پیگیری کمیسیون بوده و لازم است تا در این زمینه دقت کافی به عمل آید.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، اثرات سوء و جانبی مواد مخدر در فرهنگ و اقتصاد و خانواده را غیر قابل تصور عنوان کرد و گفت: علی رغم اثرات بسیار گسترده و خانمان برانداز مواد مخدر، متأسفانه باز هم حساسیت مردم به این مقوله قابل توجه نبوده و لازم است تا خانواده ها دقت ویژه در این زمینه داشته باشند.

وی با اشاره به مأموریت ویژه کمیته اطلاعات و امنیت داخلی کمیسیون به بررسی جدی این معضل گفت: از همان روزهای نخست تشکیل کمیسیون، کمیته اطلاعات و امنیت داخلی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به صورت جدی به بررسی این معضل پرداخته و در صدد هستیم تا ضمن نظارت اثربخش بر مراکز مبارزه با مواد مخدر، معضلات این حوزه را رفع نماییم.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ابراز امیدواری کرد که با همکاری مراکز فرهنگی و آموزش و پرورش و دانشگاه ها، به فرهنگ سازی جدی در زمینه مبارزه با مواد مخدر پرداخته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet