آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس صورت گرفت؛

بررسی طرح ورود بخش خصوصی برای جبران کسری بودجه بخش سلامت کشور

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس٬ از بررسی طرح ورود بخش خصوصی برای جبران کسری بخش سلامت کشور در کمیسیون متبوعش خبرداد.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 17:47
بررسی طرح ورود بخش خصوصی برای جبران کسری بودجه بخش سلامت کشور سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس٬ از بررسی طرح ورود بخش خصوصی برای جبران کسری بخش سلامت کشور در کمیسیون متبوعش خبرداد. http://cdn.icana.ir/d/019/43232.jpg بررسی,طرح,ورود,بخش,خصوصی,برای,جبران,کسری,بودجه,بخش,سلامت,کشور Icana

محمدحسین قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جزییات جلسه امروز سه‌شنبه(23 دی‌ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس٬ گفت: در جلسه امروز مسئولان  وزارت بهداشت و درمان مهمان کمیسیون بودند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی٬ با اشاره به استماع گزارش عملکرد معاون و مشاور اقتصادی بهداشت و درمان در خصوص کمبود تخت بیمارستانی در کشور٬ افزود: با توجه به گزارش ارایه شده در حدود 47 هزار تخت بیمارستان در کشور کم داریم.

وی با تاکید بر توافق کمیسیون بهداشت مجلس در خصوص ورود بخش خصوصی برای جبران کسری بخش سلامت کشور٬ گفت: ساخت بیمارستان‌های زنجیره‌ای از سوی خیرین موضوع دیگری بود که با حضور مسئولان مربوطه بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: بررسی طرح بهینه‌سازی آب شرب نیز در دستور کار امروز کمیسیون بهداشت قرار داشت که به علت کمبود وقت به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000