اربعین حسینی
1393/10/23 19:17:57
سرویس اقتصادی
کاتب در تشریح دستورکار کمیسیون برنامه عنوان کرد:

رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اعضای کمیسیون برنامه، زمان خود را به رفع ایرادات طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولتاختصاص داده و در جریان آن، برخی مواد اصلاح یا حذف شدند.
رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اعضای کمیسیون برنامه، زمان خود را به رفع ایرادات طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولتاختصاص داده و در جریان آن، برخی مواد اصلاح یا حذف شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg رفع,ایرادات,شورای,نگهبان,به,طرح,تنظیم,بخشی,از,مقررات,مالی,دولت Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار کمیسیون متبوعش، گفت: جلسه امروز کمیسیون در خصوص رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان به طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت بود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شورای نگهبان 25 ماده از این طرح را با استناد به برخی اصول قانون اساسی رد کرده بود،افزود:موادی که ایراد اصل 52 و اصل 75 داشتند از طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت حذف و موادی هم که ایراد اصل 53 داشتند را نیز اصلاح کردیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مورد این طرح در جلسه علنی فردا مورد بررسی قرار می گیرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: بطور مثال یکی از موارد حذف شده درباره تخصیص 1 میلیارد دلار به وزارت راه و شهرسازی بود که به دلیل وجود ایراد و با نظر نمایندگان حذف شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet