شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس صورت گرفت؛

معرفی 3 نماینده کمیسیون آموزش مجلس به کمیته بررسی بورسیه‌ها

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از انتخاب 3 نفر از اعضای کمیسیون متبوعش برای عضویت در کمیته بررسی بورسیه‌ها خبر داد.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 19:17
معرفی 3 نماینده کمیسیون آموزش مجلس به کمیته بررسی بورسیه‌ها سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از انتخاب 3 نفر از اعضای کمیسیون متبوعش برای عضویت در کمیته بررسی بورسیه‌ها خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg معرفی,3,نماینده,کمیسیون,آموزش,مجلس,به,کمیته,بررسی,بورسیه‌ها Icana

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری جلسه امروز سه‌شنبه(23 دی‌ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ گفت: در این جلسه٬ علی‌اصغر زارعی، سیدمحمود نبویان و رضا صابری به عنوان نمایندگان کمیسیون آموزش مجلس به کمیته بررسی بورسیه‌ها معرفی شدند.

نماینده مردم بجنورد٬‌ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: اعضای منتخب کمیسیون در کمیته مذکور به بررسی اعتراضات بورسیه‌ها خواهند پرداخت.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ افزود: ‌همچنین تعدادی از نمایندگان در نامه‌ای به وزیر علوم از وی خواستند که تا زمان بررسی نهایی اعتراضات بورسیه‌های سال‌های قبل از اتخاذ و اجرای تصمیمات موردی در دانشگاه‌ها در مورد این بورسیه‌ها خودداری کنند و به رؤسای دانشگاه‌ها اعلام کنند که تصمیمات در رابطه با بورسیه‌ها را تا زمانی که اعتراضات به طور کامل بررسی شود متوقف کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000