هفته دفاع مقدس
1393/10/23 18:43:00
سرویس فرهنگی
با حضور نماینده ای از شورای نگهبان؛

ایرادات شورای نگهبان به طرح امر به معروف و نهی‌ازمنکر در کمیسیون مشترک رفع شد

کمیسیون مشترک حقوقی قضایی و فرهنگی با برگزاری جلساتی نسبت به رفع ایرادات شورای نگهبان بر طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر اقدام و آن را به منظور بررسی مجدد در صحن علنی اصلاح کرد.
ایرادات شورای نگهبان به طرح امر به معروف و نهی‌ازمنکر در کمیسیون مشترک رفع شد کمیسیون مشترک حقوقی قضایی و فرهنگی با برگزاری جلساتی نسبت به رفع ایرادات شورای نگهبان بر طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر اقدام و آن را به منظور بررسی مجدد در صحن علنی اصلاح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/71952.jpg ایرادات,شورای,نگهبان,به,طرح,امر,به,معروف,و,نهی‌ازمنکر,در,کمیسیون,مشترک,رفع,شد Icana

میرهادی قره سید رومیانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه امروز(سه شنبه) کمیسیون مشترک حقوقی قضایی و فرهنگی مجلس گفت: این جلسه با حضور نماینده شورای نگهبان تشکیل شد و موارد مورد اشکال این شورا نسبت به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان ‌از منکر مورد بررسی قرار گرفت .

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: 13 مورد اشکالی شورای نگهبان در جلسه قبلی مورد بررسی قرار گرفته بود و امروز نیز اعضای کمیسیون نسبت به رفع ایرادات،‌ اشکالات و ابهامات شورای نگهبان در مواد باقیمانده اقدام کردند.

به گفته سخنگوی این کمیسیون مشترک، بررسی مواد ارجاعی این طرح در صحن علنی نیاز به قرار گرفتن در نوبت ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet