آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیاتیان عنوان کرد:

رسیدگی به وضعیت معادن چادرملو و گلگهر در کمیسیون صنایع

سرویس اقتصادی
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس دستور کار جلسه امروز کمیسیون را رسیدگی به وضعیت معادن چادرملو و گلگهر عنوان کرد.
سه‌شنبه 23 دی 1393 ساعت 19:15
رسیدگی به وضعیت معادن چادرملو و گلگهر در کمیسیون صنایع عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس دستور کار جلسه امروز کمیسیون را رسیدگی به وضعیت معادن چادرملو و گلگهر عنوان کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/53567.jpg رسیدگی,به,وضعیت,معادن,چادرملو,و,گلگهر,در,کمیسیون,صنایع Icana

سیدمحمد بیاتیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، گفت: در جلسه امروز که با حضور مسئولان ایمیدرو، معادن گلگهر و چادرملو و نمایندگان استان یزد و کرمان برگزار شد در مورد وضعیت این دو معدن بزرگ و اختلاف حساب آنها با دولت بحث صورت گرفت.

نماینده مردم بیجار و گروس در مجلس شورای اسلامی افزود: در نهایت مقرر شد که جهت گیری مجلس در بودجه 94 به سمتی باشد که علاوه بر کمک به بخش معادن، از فرارهای پرداختی حق دولت جلوگیری شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: این موضوع باعث درآمدزایی برای دولت شده و در کنار آن، عدالت هم رعایت خواهد شد، چراکه اکنون بخش عمده پرداخت های معدنی از سوی تعداد کمی از معادن صورت می گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000