هفته دفاع مقدس
1393/10/23 18:12:00
سرویس اقتصادی
حسین زاده نشست امروز کمیسیون عمران را تشریح کرد:

بررسی روند تکمیل مسکن مهر/ موادی از طرح جامع منابع طبیعی تصویب شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران گفت: اعضای کمیسیون عمران موادی از طرح جامع منابع طبیعی را که به موضوع حفاظت از منابع طبیعی ارتباط داشت ،تصویب کردند.
بررسی روند تکمیل مسکن مهر/ موادی از طرح جامع منابع طبیعی تصویب شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران گفت: اعضای کمیسیون عمران موادی از طرح جامع منابع طبیعی را که به موضوع حفاظت از منابع طبیعی ارتباط داشت ،تصویب کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43243.jpg بررسی,روند,تکمیل,مسکن,مهر/,موادی,از,طرح,جامع,منابع,طبیعی,تصویب,شد Icana

عبدالکریم حسین زاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز کمیسیون گفت: بر اساس برنامه ریزی مقرر شده بود نمایندگان در نشست امروز کمیسیون از آخوندی وزیر راه و شهرسازی سوال کنند، که با توجه به انصراف چند نماینده از سوال خود و همچنین به تعویق انداختن بخش دیگری از سوالات از سوی نمایندگان، وزیر در جلسه کمیسیون عمران حضور نیافت.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معاونان و مسئولان وزارت راه و شهرسازی با حضور در جلسه کمیسیون گزارشی درباره وضعیت مسکن مهر کشور به اعضا ارائه دادند.

وی گفت: اعضای کمیسیون عمران موادی از طرح جامع منابع طبیعی را که به موضوع حفاظت از منابع طبیعی ارتباط داشت را بررسی و تصویب کردند و همچنین نحوه تعامل دستگاه های اجرایی و وزارتخانه های مرتبط در حوزه عمران با سازمان حفاظت از میحط زیست، از دیگر موضوعات مهم جلسه کمیسیون بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: در نشست امروز کمیسیون عمران مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهر سازی و همچنین نریمان معاون وزیر حضور یافتند./  

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet