هدر اصلی
1393/10/24 09:18:19
سرویس سیاسی
نعمتی:

امتیازگیری جریان های سیاسی در وزارت کشور خلاف مصلحت است

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه وزیر کشور باید از انتصاب چهره های منتصب به جناح سیاسی خاص در ستاد انتخابات جلوگیری کند، گفت: امتیازگیری برخی جریان های سیاسی در وزارت کشور به صلاح کشور نیست.
امتیازگیری جریان های سیاسی در وزارت کشور خلاف مصلحت است سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه وزیر کشور باید از انتصاب چهره های منتصب به جناح سیاسی خاص در ستاد انتخابات جلوگیری کند، گفت: امتیازگیری برخی جریان های سیاسی در وزارت کشور به صلاح کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/77074.jpg امتیازگیری,جریان,های,سیاسی,در,وزارت,کشور,خلاف,مصلحت,است Icana

بهروز نعمتی درگفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه تکاپوی چهره ها و جریان های سیاسی برای حضور در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی از مدت ها پیش آغاز شده است، گفت: انتخابات یک ودیعه الهی دراختیار مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و باید به طور قطع از آن حفاظت کرد، به ویژه وزارت کشور به عنوان نهاد مجری در برگزاری انتخابات باید در عمل ثابت  کند که مبرا از هرنوع چیدمان سیاسی بوده و طرفدار حق به جانب هیچ گروه و مجموعه خاصی نیست.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر وزارت کشور باید به موارد گفته شده توجه کرده و در جهت عملیاتی شدن آنها گام بردارد، همه گروه ها و جریان ها رضایت کامل ازانتخابات خواهند داشت، اما واقعیت این است که در بسیاری مقاطع دیده شده که وزارت کشوردر دولت های مختلف از گروه و جریان خاصی حمایت کرده و آسیب های این موضوع گریبان جامعه را گرفته  است.

وی با اشاره به نقش کلیدی وزیر کشور در جلوگیری از حضورجریان و گروه خاصی با حمایت وزارت کشور دربرگزاری انتخابات ، تصریح کرد: وزیر کشور رئیس اجرای انتخابات در کشور است و باید ازانتصاب افرادی که دارای آرم و برچسب منتصب به جناح سیاسی خاص هستند درستاد انتخابات جلوگیری کند، البته در این مسیر وزارت کشور باید فرمانداران، استانداران، معاونان سیاسی و بخشداران را نسبت به برگزاری صحیح انتخابات روشن کند.

نعمتی درخصوص تاثیرات سوء عدم انتخاب معاونت سیاسی وزارت کشور، گفت: یکی ازآفت های حال حاضر حوزه سیاست موضوع عدم انتخاب معاونت سیاسی دروزارت کشوراست، به طور حتم چالش ها و مشکلاتی در وزارت کشور وجود دارد که تا کنون فردی برای تصدی معاونت سیاسی انتخاب نشده است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس ، گفت : چهره های توانمند و کارآمدی در جامعه وجود دارد که می توانند دراین حوزه فعالیت کنند، اما انگار جریان های خاص سیاسی در وزارت کشور به دنبال امتیازگیری هستند که این موضوع به صلاح کشور نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet