اربعین حسینی
1393/10/24 14:14:00
سرویس فرهنگی
گروسی:

ظرفیت درآمدزایی سرخآبی ها بیش از قیمت تعیین شده 290 میلیارد تومان است

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: باید شرایط از سوی هیأت واگذاری به گونه ای مهیا شود که خریداران شرایط خود را بیان کرده و واگذارکنندگان نیز انتظارات خود را طی چند سال آینده عنوان کنند.
ظرفیت درآمدزایی سرخآبی ها بیش از قیمت تعیین شده 290 میلیارد تومان است عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: باید شرایط از سوی هیأت واگذاری به گونه ای مهیا شود که خریداران شرایط خود را بیان کرده و واگذارکنندگان نیز انتظارات خود را طی چند سال آینده عنوان کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43094.jpg ظرفیت,درآمدزایی,سرخآبی,ها,بیش,از,قیمت,تعیین,شده,290,میلیارد,تومان,است Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قیمت برند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای کسانی که تبدیر داشته باشند بیش از رقم تعیین شده یعنی 290 میلیارد تومان است، گفت: معتقدیم رقمی که برای واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی در نظر گرفته شده است حداقل یک سوم قیمت اعلام شده است.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه موضوع مورد اهمیت این است که واگذاری به چه کسانی صورت می گیرد، گفت: با این حال اگر قیمت دو باشگاه 1000 میلیارد تومان هم تعیین می شد مهم این است چه کسی مدیریت این باشگاه ها را بر عهده می گیرد.

وی افزود: کسی که خریدار این باشگاه هاست نباید کسی باشد که با روحیه 20 میلیون طرفدار بازی کند یا نباید به گونه ای باشد که هر روز شاهد ناکامی و اختلافات باشیم که اگر این چنین شود هزار میلیارد تومان هم ارزش نخواهد داشت.

گروسی در ادامه تصریح کرد: باید شرایط از سوی هیأت واگذاری به گونه ای مهیا شود که خریداران شرایط خود را بیان کرده و واگذارکنندگان نیز انتظارات خود را طی چند سال آینده عنوان کنند لذا اهمیت این شروط بسیاری بالاتر از قیمتی است که برای باشگاه ها تعیین شده است.

وی همچنین با اشاره به این مطلب که تیمی که طی 50 سال برندسازی و طرفداران چند میلیونی دارد حائز ظرفیت بالایی است، عنوان کرد: این باشگاه ها ظرفیت این را دارند که با فروش پوشاک، پخش تلویزیونی، فروش بازیکن و غیره درآمدهای زیادی کسب کنند لذا به یک مدیر نیاز دارد و مهم است که چه کسی این مسئولیت را بر عهده می گیرد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه هم اکنون سیستم باشگاه داری در اروپا نیز تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: هم اکنون شاهدیم در باشگاه های بزرگ دنیا مالکیت از اشخاص حقیقی به حقوقی واگذار شده است لذا انتظار داریم واگذاری این دو باشگاه سرنوشتی مثل تیم های ناکامی همچون ملوان و راه آهن را برای سرخآبی ها رقم نزد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet