هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شجاعی کیاسری مطرح کرد:

لزوم تبیین خلاقیت زایی یا خلاقیت زدایی از کودکان با ارائه سیم کارت ویژه آنها

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: از طرفی نمی توانیم از تکنولوژی روز عقب بمانیم و از طرف دیگر باید سعی کنیم استفاده از آن بر اساس باورهای ملی، دینی، انقلابی و مذهبی ما تعریف شود.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 13:08
لزوم تبیین خلاقیت زایی یا خلاقیت زدایی از کودکان با ارائه سیم کارت ویژه آنها عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: از طرفی نمی توانیم از تکنولوژی روز عقب بمانیم و از طرف دیگر باید سعی کنیم استفاده از آن بر اساس باورهای ملی، دینی، انقلابی و مذهبی ما تعریف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/84457.jpg لزوم,تبیین,خلاقیت,زایی,یا,خلاقیت,زدایی,از,کودکان,با,ارائه,سیم,کارت,ویژه,آنها Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نمی توان جلوی رشد فناوری را گرفت، گفت: هرچه امکانات وجود داشته باشد و بتوانیم سیستم های آموزشی فرزندانمان را الکترونیکی کرده و به روز کنیم برای یادگیری آنها نیز بهتر خواهد بود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: با این حال استفاده از فناوری های جدید نیز منوط به ارائه آموزش های لازم خواهد بود.

وی در ادامه عنوان کرد: باید دید مسیری که برای استفاده فرزندانمان از تکنولوژی قرار داده ایم، تولید علم، انرژی و خلاقیت بوده یا قرار است از آنها خلاقیت زدایی شده و به این تکنولوژی معتاد شوند لذا باید به محتوا و متن آن توجه کرد.

شجاعی کیاسری در ادامه با اشاره به اقدام معاونت سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص ارائه سیم کارت ویژه کودکان افزود: اینکه اصل این فناوری و تکنولوژی بتواند خدمات ویژه ای را به فرزندان ما ارائه بدهد مورد قبول است اما نگرانی ما قسمت محتوا و برنامه های این تکنولوژی است.

وی در ادامه ارائه سیم کارت ویژه کودکان را گامی در جهت اجرای پیوست فرهنگی دانست و گفت: از طرفی نمی توانیم از تکنولوژی روز عقب بمانیم و از طرف دیگر باید سعی کنیم استفاده از آن بر اساس باورهای ملی، دینی، انقلابی و مذهبی ما تعریف شود که اگر غیر از آن باشد خسارت زا خواهد بود.

شجاعی کیاسری در ادامه با بیان اینکه بی توجهی به چگونگی به کارگیری از فناوری های جدید، فرهنگ و باورهای دینی ما را نشانه خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: نگرانی هایی در این زمینه وجود دارد که ممکن است این تکنولوژی از کنترل خارج شده و افراد سعی در سوءاستفاده از آن را داشته باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص معرفی یک تکنولوژی جدید گفت: لازم است رسانه ها پیش از ارائه این نوع سیمکارت به صورت گسترده به آن بپردازند تا استفاده بهینه از این فناوری صورت گیرد و جامعه با موارد مصرف آن آشنا شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000