شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدرپورشهرضایی با اشاره به نامه نگاری های اطرافیان احمدی نژاد برای تطهیر وی مطرح کرد:

قلب مردم از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است/ اطرافیان احمدی‌نژاد خود را به تجاهل زده‌اند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه قلب مردم ایران از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است، گفت: اطرافیان احمدی‌نژاد که با نامه‌نگاری دست به تطهیر وی می‌زنند، یا خود را به تجاهل زده‌اند و یا از قلوب و افکار مردم بی‌اطلاعند.
جمعه 26 دی 1393 ساعت 12:01
قلب مردم از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است/ اطرافیان احمدی‌نژاد خود را به تجاهل زده‌اند عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه قلب مردم ایران از بی‌قانونی‌های احمدی‌نژاد آزرده است، گفت: اطرافیان احمدی‌نژاد که با نامه‌نگاری دست به تطهیر وی می‌زنند، یا خود را به تجاهل زده‌اند و یا از قلوب و افکار مردم بی‌اطلاعند. http://cdn.icana.ir/d/019/43360.jpg قلب,مردم,از,بی‌قانونی‌های,احمدی‌نژاد,آزرده,است/,اطرافیان,احمدی‌نژاد,خود,را,به,تجاهل,زده‌اند Icana

عوض حیدرپورشهرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات اخیر یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد و تلاش برای تطهیر  سابقه و عملکرد وی در دولت نهم و دهم، گفت:‌ اخیرا این فرد گفته است که احمدی‌نژاد در دل مردم جای دارد، اما به نظر من این افراد خبری از دل پردرد مردم ندارند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قلب ملت ایران از بابت بی‌قانونی‌ها و بدرفتاری‌های احمدی نژاد و اطرافیانش آزرده است، افزود: احمدی‌نژاد در دوران ریاست خود به‌ویژه در دولت دهم موضعگیری‌های تأسف باری را در برابر رهبر معظم انقلاب گرفته بود.

وی افزود:‌ از طرف دیگر در اظهارات اخیر یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد آمده است که رئیس جمهور دولت دهم هیچ وقت در مقابل ولایت قرار نگرفت، که به نظر من این اظهارات به هیچ وجه صحیح نبوده و تنها برای تطهیر سابقه و عملکرد احمدی‌نژاد است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: احمدی‌نژاد در دوران ریاست خود با وجود اطلاع از نظر رهبر معظم انقلاب، مشایی را به عنوان معاون اول خود انتخاب کرد، همچنین وی بعد از این موضوع اقدام به خانه‌نشینی کرد، که این اقدامات یک نوع مقابله جدی با رهبر معظم انقلاب بود.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، تصریح کرد: به نظر من اطرافیان احمدی‌نژاد که با نامه‌نگاری دست به تطهیر وی می‌زنند، یا خود را به تجاهل زده‌اند و یا از قلوب و افکار مردم بی‌اطلاعند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000