آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ندیمی:

ترکیب هیات رییسه فراکسیون 1404 مشخص شد/ زارع رییس فراکسیون

سرویس سیاسی
سخنگوی فراکسیون 1404 گفت: ترکیب اعضای هیات رییسه فراکسیون 1404 مشخص و بر اساس آن، رحیم زارع به عنوان رییس انتخاب شد.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 11:05
ترکیب هیات رییسه فراکسیون 1404 مشخص شد/ زارع رییس فراکسیون سخنگوی فراکسیون 1404 گفت: ترکیب اعضای هیات رییسه فراکسیون 1404 مشخص و بر اساس آن، رحیم زارع به عنوان رییس انتخاب شد. http://cdn.icana.ir/d/019/65997.jpg ترکیب,هیات,رییسه,فراکسیون,1404,مشخص,شد/,زارع,رییس,فراکسیون Icana

ابوذر ندیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تشکیل فراکسیون 1404 با 146 عضو در مجلس، گفت: اعضای فراکسیون 1404 در جریان برگزاری انتخابات هیات رییسه، رحیم زارع را به عنوان رییس این فراکسیون برگزیدند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین محمدرضا پور ابراهیمی و هادی قوامی به عنوان نواب رییس و ابوذر ندیمی نیز به عنوان سخنگوی این فراکسیون انتخاب شد.

وی تصریح کرد: در جریان برگزاری این انتخابات، مجید منصوری بیدکانی و محمدرضا رضایی کوچی به عنوان دبیران و سید باقی حسینی نیز به عنوان خزانه داد انتخاب شدند.

گفتنی است فراکسیون 1404 قصد دارد با فرهنگ سازی، افق این چشم انداز را برای نسل جوان و آینده ساز ایران اسلامی شفاف و تبین کرده و با تاکید بر مردم سالاری دینی، عدالت اجتماعی، آزادی های مشروع، حفظ کرامت و حقوق انسانها از عزت جمهوری اسلامی ایران که جهان معترف به آن است سخن بگوید.

بر اساس این گزارش سند چشم اندار جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 قانونی ترین سند پس از قانون اساسی و مبنای مدیریت و برنامه ریزی کشور است، اما متاسفانه  این سند هنوز نتوانسته به عنوان یک میثاق مبنای عمل برخی از مدیران و مسئولان اجرایی کشور قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000