هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علیپور‌خنکداری مطرح کرد:

سرمایه‌گذاری بانک دولتی در کاغذسازی با استفاده از درختان جنگل‌های مازندران/نهال‌ها جایگزین درختان کهن می‌شوند

سرویس اجتماعی
نماینده مردم قائمشهر در مجلس٬ با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان٬ از بازدید برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران از جنگل‌های این استان با حضور مدیرعامل بانک ملی خبر داد.
جمعه 26 دی 1393 ساعت 10:06
سرمایه‌گذاری بانک دولتی در کاغذسازی با استفاده از درختان جنگل‌های مازندران/نهال‌ها جایگزین درختان کهن می‌شوند نماینده مردم قائمشهر در مجلس٬ با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان٬ از بازدید برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران از جنگل‌های این استان با حضور مدیرعامل بانک ملی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/46348.jpg سرمایه‌گذاری,بانک,دولتی,در,کاغذسازی,با,استفاده,از,درختان,جنگل‌های,مازندران/نهال‌ها,جایگزین,درختان,کهن,می‌شوند Icana

کمال علیپور‌خنکداری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان٬ از بازدید برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران با حضور ریاست بانک ملی از جنگل‌های استان جهت سرمایه‌گذاری این بانک در زمینه کاغذسازی به وسیله درختان کهن و فرسوده خبر داد.

نماینده مردم قائمشهر٬ سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی٬ با تاکید بر اینکه با سرمایه‌گذاری بانک ملی در زمینه استفاده از درختان کهن استان مازندران در زمینه کاغذسازی ثمرات مثبتی برای استان به همراه خواهد داشت٬ افزود: مسئولان این بانک متعهد شده‌اند در کنار قطع درختان فرسوده به کاشت نهال جهت حفظ محیط زیست اقدام کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: با عملیاتی شدن کاشت نهال و قطع درختان مسن و فرسوده می‌توان به احیای جنگل‌های استان مازندران٬ کاهش صدمات سیل و حوادث این چنینی امیدوار بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: با سرمایه‌گذاری بانک ملی در کاغذسازی با استفاده از درختان فرسوده استان مازندارن شاهد رشد اشتغال و کاهش بیکاری نیز خواهیم بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000