شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور:

با نفت 8 دلاری هم بر مواضعمان پافشاری خواهیم کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه دولت به مواضع صریح خود در قبال عوامل کاهش قیمت نفت ادامه دهد، گفت: همگان بدانند که حتی اگر قیمت هر بشکه نفت 8 دلار هم شود باز هم از مواضعمان کوتاه نخواهیم آمد و بر آن پافشاری می‌کنیم.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 09:40
با نفت 8 دلاری هم بر مواضعمان پافشاری خواهیم کرد عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه دولت به مواضع صریح خود در قبال عوامل کاهش قیمت نفت ادامه دهد، گفت: همگان بدانند که حتی اگر قیمت هر بشکه نفت 8 دلار هم شود باز هم از مواضعمان کوتاه نخواهیم آمد و بر آن پافشاری می‌کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/65446.jpg با,نفت,8,دلاری,هم,بر,مواضعمان,پافشاری,خواهیم,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌های روز گذشته رئیس‌ جمهور در مورد نقش عربستان و کویت در کاهش قیمت نفت اظهار داشت: دولت باید به موضع صریح و انقلابی خود در این ارتباط همچنان تأکید داشته و در این مسیر گام بردارد و حتی بهتر بود که از ابتدا این موضع از سوی دولت اتخاذ می‌شد.

وی افزود: عملکرد یا موضع‌گیری هر کشوری که برخلاف سیاست‌های کلی و ضرر جمهوری اسلامی باشد، دولت باید در مقابل آن از خود واکنش و ایستادگی مناسب را نشان دهد.
 
عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: ما باید نقاط قوت خود را به رخ دیگران بکشیم و نقاط ضعف خود را با راه‌حل‌های عملیاتی و در درون نظام برطرف کنیم، ما باید این موضوع را به همگان ثابت کنیم که اگر قیمت هر بشکه نفت به 8 دلار هم برسد ما بر مواضع خود پافشاری خواهیم کرد و با کم کردن هزینه‌های زائد و ایجاد درآمدهای جایگزین به جای درآمدهای نفتی مشکلات اقتصادی کشور را برطرف خواهیم کرد.
 
رئیس‌ جمهور روز گذشته بعد از سخنرانی خود در استان بوشهر عنوان کرد که عربستان و کویت در کاهش قیمت نفت نقش داشتند و بدانند که خود آنها بیشتر از همه در این زمینه متضرر خواهند شد./
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000