آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نظری مهر مطرح کرد:

لزوم نظارت جدی وزارت ورزش بر سرخآبی ها پس از واگذاری/ سیاسی کاری در کمین دو باشگاه

سرویس فرهنگی
عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: مهم ترین مسأله فراتر از بحث قیمت، نظارت بر مدیریت جدید این باشگاه هاست که اهمیت آن به خاطر وجود طرفداران میلیونی و با ارزش بودن برند پرسپولیس و استقلال است.
جمعه 26 دی 1393 ساعت 11:02
لزوم نظارت جدی وزارت ورزش بر سرخآبی ها پس از واگذاری/ سیاسی کاری در کمین دو باشگاه عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: مهم ترین مسأله فراتر از بحث قیمت، نظارت بر مدیریت جدید این باشگاه هاست که اهمیت آن به خاطر وجود طرفداران میلیونی و با ارزش بودن برند پرسپولیس و استقلال است. http://cdn.icana.ir/d/019/44376.jpg لزوم,نظارت,جدی,وزارت,ورزش,بر,سرخآبی,ها,پس,از,واگذاری/,سیاسی,کاری,در,کمین,دو,باشگاه Icana

محمد جواد نظری مهر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص قیمت گذاری پرسپولیس و استقلال از سوی شورای واگذاری این دو باشگاه، گفت: مشخص نیست قیمت 290 میلیارد تومان بر چه مبنایی تعین شده است اما در هر صورت این مبلغ برای دولت کارساز نیست.

نماینده مردم بندر گز، بندر ترکمن و کردکوی در مجلس شورای اسلامی در ادامه تأکید کرد: با ورود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی لازم است نظارت وزارت ورزش و جوانان نیز افزایش یابد و دقت شود که باشگاه به سمت سیاسی کاری نرفته و وارد حاشیه نشود.

وی در ادامه با بیان اینکه قیمت واگذاری هرچه بالاتر رود فرقی برای دولت نمی کند، گفت: دولت و مراجع قانونی و حقوقی باید نظارت کامل داشته باشند که باشگاه در بحث مالیاتی یا سایر مباحث مالی دچار تخلف نشود.

نظری مهر در پاسخ به این سؤال که واگذاری دو باشگاه باید به شخص حقیقی صورت گیرد یا حقوقی، عنوان کرد: اینکه واگذاری به شخص حقیقی باشد یا حقوقی باید کار کارشناسی و برنامه ریزی از سوی وزارت ورزش صورت گیرد.

وی افزود: مهم ترین مسأله فراتر از بحث قیمت، نظارت بر مدیریت جدید این باشگاه هاست که اهمیت آن به خاطر وجود طرفداران میلیونی و با ارزش بودن برند پرسپولیس و استقلال است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا وزارت ورزش و جوانان بر اساس شاخص های خود قرارداد محکمی با خریداران آزاد خواهد بست و نظارت قوی خود را اعمال خواهد کرد تا این دو تیم با شکست مواجه نشوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000