شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هروی:

کارآفرینی مطالبه امروز جامعه از حوزه آموزش عالی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیته آموزش عالی مجلس گفت: اگر چه ساماندهی آموزش عالی به علت افت‌ و خیزهای فراوان دچار وقفه شده بود اما مجددا و با جدیت بحث ساماندهی را آغاز کرده‌ایم و این راه باید به سوی ایجاد دانشگاه‌های نسل سوم بیانجامد.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 12:31
کارآفرینی مطالبه امروز جامعه از حوزه آموزش عالی است رئیس کمیته آموزش عالی مجلس گفت: اگر چه ساماندهی آموزش عالی به علت افت‌ و خیزهای فراوان دچار وقفه شده بود اما مجددا و با جدیت بحث ساماندهی را آغاز کرده‌ایم و این راه باید به سوی ایجاد دانشگاه‌های نسل سوم بیانجامد. http://cdn.icana.ir/d/019/53344.jpg کارآفرینی,مطالبه,امروز,جامعه,از,حوزه,آموزش,عالی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛جواد‌ هروی رئیس کمیته آموزش عالی مجلس اظهار داشت: اگر چه طرح ساماندهی آموزش عالی با افت‌ و خیزهای فراوان همراه گشته است اما نمایندگان با جدیت و با نگاهی کاملاً منطقی و کارشناسی کار را مجدداً آغاز کرده و در تلاش برای ایجاد ساز و‌کارهای جدید از کلیت آموزش عالی کشوراند.

وی افزود:‌ این ساماندهی شامل تمام مراکز آموزشی اعم از دولتی و غیر دولتی می‌شود و هیچ استثنایی در این بین قائل نیست یعنی باید تمام مراکز آموزشی ضابطه‌مند شوند و به سوی ایجاد دانشگاه‌های نسل سوم پیش روند.

هروی با بیان اینکه این مسیر به علت توسعه کمی و تک بعدی در سال‌های اخیر آسان نخواهد بود خاطر نشان کرد: ایجاد دانشگاه‌های نسل سوم یا کارآفرین‌ در سایر کشورها از سال‌ها قبل آغاز شده است چرا که دانشگاه‌ها باید متناسب با نیاز جامعه، ایجاد رشته، توسعه آموزش و فارغ‌التحصیل داشته باشند تا بتوانند باری از دوش مشکلات روز جامعه خود بردارند و ما در این ساماندهی نیز همین هدف را دنبال خواهیم کرد./
 


 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000