شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صابری در تذکر شفاهی:

کارگران معادن زغال‌سنگ گلستان 5 ماه حقوق نگرفته‌اند

سرویس صحن
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کارگران معادن زغال‌سنگ در استان گلستان 5 ماه است که حقوق نگرفته‌اند، خطاب به وزیر صنعت گفت: چرا معاونان خود را در حل مشکلات کارگران زغال‌سنگ استان گلستان توجیه نمی‌کنید؟
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 12:48
کارگران معادن زغال‌سنگ گلستان 5 ماه حقوق نگرفته‌اند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کارگران معادن زغال‌سنگ در استان گلستان 5 ماه است که حقوق نگرفته‌اند، خطاب به وزیر صنعت گفت: چرا معاونان خود را در حل مشکلات کارگران زغال‌سنگ استان گلستان توجیه نمی‌کنید؟ http://cdn.icana.ir/d/019/44572.jpg کارگران,معادن,زغال‌سنگ,گلستان,5,ماه,حقوق,نگرفته‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رضا صابری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 24 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: به وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکر می‌دهم که چرا به وضعیت معادن زغال‌سنگ توجه نمی‌کنید، 5 ماه است که کارگران معادن حقوق نگرفته و دچار مشکلات بسیاری شده‌اند.

نماینده مردم رامیان و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای وزیر؛ مجموعه اداری شما اگر یک ماه حقوق نگیرند، آیا این موضوع قابل قبول برای کارمندان خواهد بود؟ چرا معاونان خود را توجیه نمی‌کنید که مشکلات مردم حوزه انتخابیه‌ام را حل کنند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم تصریح کرد: لازم می‌دانم درخصوص سیل استان گلستان در تابستان نیز تذکراتی را به مسئولان دهم، چرا که پس از سیل تابستان استان گلستان کسی خبر از کشاورزان این منطقه نگرفته است. همچنین درخصوص معضلات کشاورزی نیز تذکراتی دارم، زیرا کشاورزان به دلیل بالا رفتن قیمت نهاده‌های کشاورزی تاکنون مشکلات بسیاری را متحمل شده‌اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار