خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1393/10/24 13:09:16
سرویس صحن
برومندی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

لزوم توجه به استخدام دهیاران و اجرای تقسیمات کشوری از سوی وزیر کشور

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه وزیر کشور باید درخصوص استخدام دهیاران و اجرای تقسیمات کشوری اقدامات لازم را انجام دهد، گفت: از رئیس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش تقاضا دارم که به وضعیت معیشتی معلمان رسیدگی شود.
لزوم توجه به استخدام دهیاران و اجرای تقسیمات کشوری از سوی وزیر کشور عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه وزیر کشور باید درخصوص استخدام دهیاران و اجرای تقسیمات کشوری اقدامات لازم را انجام دهد، گفت: از رئیس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش تقاضا دارم که به وضعیت معیشتی معلمان رسیدگی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51932.jpg لزوم,توجه,به,استخدام,دهیاران,و,اجرای,تقسیمات,کشوری,از,سوی,وزیر,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی برومندی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 24 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور، وزیر نیرو و وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اینکه استان فارس نقش مهمی در امنیت غذایی کشور داشته و خشکسالی‌های اخیر مردم این استان را در رنج و عذاب قرار داده است، انتظار می‌رود که مسئولان به این استان توجه بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم ارسنجان، مرودشت و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شبکه‌های زیرزمینی سد درودزن مردم حتی آب آشامیدنی نیز نداشته و در غالب طرح نکاشت باید به مردم وجوهی پرداخت شود که مردم کشت نکنند.

وی همچنین در تذکری به رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش افزود: باید به وضعیت معیشتی معلمان و حقوق آنها که در سخت‌ترین شرایط به تعلیم و تربیت مشغول هستند، توجه شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: انتظار می‌رود عملیات احداث ایستگاه راه‌آهن مرودشت تکمیل و جاده درودزن و ارسنجان از سوی وزارت راه و شهرسازی مورد توجه قرار گیرد. همچنین از وزیر کشور می‌خواهم که درخصوص توجه به استخدام دهیاران و اجرای قانون تقسیمات کشوری اقدامات لازم را انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet