هدر اصلی
1393/10/24 13:06:19
سرویس صحن
فرهنگی در جمع خبرنگاران عنوان کرد:

حضور نمایندگان بخش کشاورزی در اتاق بازرگانی و افزایش سرمایه بانک‌های دولتی مهم‌ترین مصوبات امروز مجلس

عضو هیات رییسه مجلس گفت: یکی از مصوبات جلسه علنی امروز در خصوص حضور نمایندگان بخش کشاورزی در اتاق بازرگانی بود که نمایندگان مجلس به آن رای مثبت دادند.
حضور نمایندگان بخش کشاورزی در اتاق بازرگانی و افزایش سرمایه بانک‌های دولتی مهم‌ترین مصوبات امروز مجلس عضو هیات رییسه مجلس گفت: یکی از مصوبات جلسه علنی امروز در خصوص حضور نمایندگان بخش کشاورزی در اتاق بازرگانی بود که نمایندگان مجلس به آن رای مثبت دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/75575.jpg حضور,نمایندگان,بخش,کشاورزی,در,اتاق,بازرگانی,و,افزایش,سرمایه,بانک‌های,دولتی,مهم‌ترین,مصوبات,امروز,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین فرهنگی در حاشیه جلسه صحن علنی امروز( چهارشنبه 24 دی)، در جمع خبرنگاران و در رابطه با تاثیر لایحه رفع موانع تولید، بر بهبود وضعیت بازار، گفت: لایحه رفع موانع تولید، همانطور که از عنوان آن مشخص است با هدف ایجاد رقابت در حوزه‌های مختلف تنظیم شده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز مجلس، همچنین مالیات بر نرخ صفر تعریف شد، اما به دلیل اینکه برخی از فقرات ماده 132 موضوع ماده 17 به لایحه بودجه ارتباط داشت به کمیسیون‌ها ارجاع شد تا پس از رفع مغایرت مجددا در صحن مطرح شود.

وی ادامه داد: مصوبه دیگر در خصوص اتاق بازرگانی بود که طبق آن، نمایدگان بخش کشاورزی هم در اتاق بازرگانی حضور داشته باشند.

عضو هیات رییسه مجلس تصریح کرد: مصوبه دیگر جلسه علنی امروز، مربوط به مالیات بر ارزش افزوده بود، این مالیات در گذشته شامل مناطق ویژه و آزاد نمی‌شد، اما با مصوبه امروز، آلایندگی در مناطق آزاد هم مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده خواهد شد.

فرهنگی با اشاره به مصوبه افزایش سرمایه بانک‌های دولتی، گفت: طی 10 سال، سرمایه این بانکها به تدریج افزایش یافته و توان آنها در حمایت از بخش‌های غیر دولتی و در خرید طرح‌های عمرانی رشد خواهد کرد، صندوق توسعه ملی نیز مجاب به یاری در این زمینه شد تا برخی از پروژه های عمرانی با همکاری بخش خصوصی خریداری و تکمیل شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: دو مورد از موراد طرح شده در جلسه نیز به دلیل وجود ابهام مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اعلام نتیجه در زمینه آن نیز در جلسات آینده انجام خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet