هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوری در تذکر شفاهی:

وزیر جهاد کشاورزی به موضوع دیرکرد پرداخت مطالبات ذرت کاران رسیدگی کند

سرویس صحن
نماینده مردم شوش دانیال با بیان اینکه بیش از دو ماه است ذرت کاران منطقه مطالبات خود را دریافت نکرده اند گفت: از وزیر جهاد کشاورزی می خواهم زمینه پرداخت مطالبات کشاورزان و ذرت کاران را فراهم کند.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 13:30
وزیر جهاد کشاورزی به موضوع دیرکرد پرداخت مطالبات ذرت کاران رسیدگی کند نماینده مردم شوش دانیال با بیان اینکه بیش از دو ماه است ذرت کاران منطقه مطالبات خود را دریافت نکرده اند گفت: از وزیر جهاد کشاورزی می خواهم زمینه پرداخت مطالبات کشاورزان و ذرت کاران را فراهم کند. http://cdn.icana.ir/d/019/68219.jpg وزیر,جهاد,کشاورزی,به,موضوع,دیرکرد,پرداخت,مطالبات,ذرت,کاران,رسیدگی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدراضی نوری در نشست علنی امروز (چهار‌شنبه 24 دی) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت:‌ به وزرای صنعت و اقتصاد تذکر می‌دهم که شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه در شهرستان شوش دانیال که نقش بی بدیلی در تولید شکر دارد از وضعیت خوبی برخوردار نبوده بنابراین این شرکت را دریابید و از حالت برزخی خارج کنید.

نماینده مردم شوش در مجلس ادامه داد: به دلیل اینکه براساس سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی شرکت نیشکر هفت تپه در لیست واگذاری ها قرار گرفت و در اختیار سازمان خصوصی سازی است، در حال حاضر هیچ سازمان توسعه ای از آن حمایت نمی کند و چنانچه به آن رسیدگی نشود می تواند تبعات بدی مانند نارضایتی کارگران زحمتکش و فلج شدن بخش تولید را به همراه داشته باشد بنابراین ضرورت دارد به این وضعیت رسیدگی شود.

نوری افزود: شوش دانیال قطب اول تولید ذرت است بنابراین به حجتی وزیر جهاد کشاورزی تذکر می دهم که به وضعیت ذرت کاران رسیدگی کند به دلیل اینکه با وجود فروش محصول ذرت بعد از گذشت دو ماه نیز هیچ پولی به کشاورزان مربوطه پرداخت نشده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری خطاب به چیت چیان وزیر نیرو گفت: از آب پشت سد سیمره حدود 800 میلیون مترمکعب ظرفیت دارد را دراختیار سد کرخه قرار دهید به دلیل اینکه اگر این مهم انجام نشود کشاورزان شوشتر و دشت آزادگان با مشکل جدی روبرو می شوند و این موضوع فاجعه زیست محیطی نیز در پی خواهد داشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000