اربعین حسینی
1393/10/24 13:42:47
سرویس صحن
بیرانوند در تذکر شفاهی:

مسائل اقتصادی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی- ایرانی حل شود

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: ۷۲ درصد مردم گفته اند بهبود وضعیت اقتصادی ربطی به مذاکرات هسته ای ندارد، بنابراین به جای اینکه بخواهند سقوط آزاد در مذاکرات را به دلیل زیاده خواهی های غرب و اشتباهات مذاکراتی، به جای رفراندوم به مردم بفروشند،‌بهتر است اعتراف کنند سیاست خارجی توسعه گرا رفوزه شده است.
مسائل اقتصادی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی- ایرانی حل شود نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: 72 درصد مردم گفته اند بهبود وضعیت اقتصادی ربطی به مذاکرات هسته ای ندارد، بنابراین به جای اینکه بخواهند سقوط آزاد در مذاکرات را به دلیل زیاده خواهی های غرب و اشتباهات مذاکراتی، به جای رفراندوم به مردم بفروشند،‌بهتر است اعتراف کنند سیاست خارجی توسعه گرا رفوزه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/86222.jpg مسائل,اقتصادی,با,تکیه,بر,اقتصاد,مقاومتی,و,الگوی,اسلامی-,ایرانی,حل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهرام بیرانوند در نشست علنی امروز (چهار‌شنبه 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت:‌ به نظر می رسد این روزها تغییر دستور کار عده ای به خاطر آن است که همه زحمت های خویش را در اثبات کارآمدی سیاست خارجی توسعه گرا، به دلیل نتیجه ضعیف مذاکرات بر بادرفته می بینند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم همه می پرسند مقام معظم رهبری دست دولت را باز گذاشت، جناح منتقد و صدا و سیما نیز همراه و همکار شده اند پس چه شد؟ تحریم ها رفع نشد، عامل نگرانی غرب اکسید شد، باز هم غرب بی وفا بود حتی برای منادی سیاست خارجی توسعه گرا و ایده تعامل سازنده، در این وضعیت به جای اعتراف به شکست تفکر توسعه سیاست خارجی توسعه گرا، بحث انحرافی رفراندوم مطرح می شود.

بیرانوند تصریح کرد:‌ می خواهند روغن ریخته مذاکرات را نذر مردم کنند، نظرسنجی ها می گوید ملت به آمریکا اعتماد ندارد، مردم انرژی هسته ای را حق خود می دانند و نباید عقب نشینی کرد، 72 درصد مردم گفته اند بهبود وضعیت اقتصادی ربطی به مذاکرات هسته ای ندارد، بنابراین به جای اینکه بخواهند سقوط آزاد در مذاکرات را به دلیل زیاده خواهی های غرب و اشتباهات مذاکراتی، به جای رفراندوم به مردم بفروشند،‌بهتر است اعتراف کنند سیاست خارجی توسعه گرا رفوزه شده است.

وی افزود: پایه های تحلیلی سیاست خارجی توسعه گرا نسبت به رفتار غرب در تعاملات بین المللی بر پایه سراب کلمات بوده است.

بیرانوند گفت: آقای روحانی کجای مذاکرات را می خواهید به رفراندوم بگذارید، لایحه تقدیمی دولت کجاست؟ این تعارف دیر هنگام است، آن هم در وقت اضافه برای تحمیل مسئولیت تنازل بیشتر بر دوش مردم.

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس یادآور شد: پایگاه تئوری رفتار سیاسی مذکور یعنی تواضع سیاسی برای اخذ امتیازات اقتصادی دچار انفجار شده وقت آن است مسائل اقتصادی با تکیه به اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی - ایرانی حل شود نه اینکه بخواهیم زمینه جسورتر شدن دشمنان را فراهم کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet